Сергій Журман: Ми зацікавлені у тому, щоб вибори на Чернігівщині пройшли демократично, відкрито і прозоро
Про це в.о. голови обласної державної адміністрації заявив під час зустрічі з іноземними спостерігачами за виборами 26 жовтня 2014 року від європейської мережі ENEMO Санею Зіндович з Чорногорії та Деяном Скондричем з Боснії та Герцеговини.
– Забезпечення умов для проведення вільних і демократичних парламентських виборів є одним із головних завдань обласної влади, – підкреслив Сергій Журман.
Він обговорив із міжнародними спостерігачами окремі питання, які стосуються створення належних умов для роботи окружних та дільничних виборчих комісій, а також роз’яснив особливості голосування переселенців з Донецької та Луганської областей, АР Крим та Севастополя. Сергій Журман також повідомив, що відповідно до чинного законодавства органи влади краю сприятимуть виборчим комісіям у реалізації їхніх повноважень.
Особливу увагу в.о голови облдержадміністрації звернув на контроль за недопущенням під час підготовки та проведення виборів будь-якого незаконного втручання у виборчий процес та проявів адміністративного тиску.
У зустрічі також взяли участь заступник керівника апарату облдержадміністрації Юрій Музика та начальник відділу адміністрування державного реєстру виборців апарату ОДА Валерій Білоокий.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56
У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.
Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48
Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.