Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 березня, 05:23:34

Юрій Павленко: "Ми об'єдналися, щоб створити дієву опозицію"

29.09.2014   14:04Агенцiя

25 вересня Юрій Павленко відвідав Чернігів, де зустрівся з однодумцями під час засідання круглого столу «Мир. Стабільність. Відродження».

Серед активних учасників — представники «Опозиційного блоку». На зустріч також прийшли активісти, представники громадських організацій та політичних партій, підприємці і прості громадяни Чернігівщини.

Відкрив засідання голова Чернігівської обласної організації Партії розвитку України Анатолій Мельник. Він зазначив, що мир і стабільність — це те, що повинно стояти на першому плані у нашій державі.

- Вкрай необхідно використовувати всі важелі — і політичні, і дипломатичні, і військові — для встановлення миру. Сьогодні при владі люди, які на хвилі популізму і роздачі обіцянок тягнуть Україну назад. Опозиційний блок — це партія миру, це заклик мільйонам співгромадян об'єднатися і зберегти єдність країни і життя людей. Ми за мир через мирні переговори, а не через залякування і війну», — сказав Анатолій Мельник.

Звертаючись до учасників круглого столу, Юрій Павленко підкреслив, що необхідно знаходити компроміси для припинення кровопролиття і недопущення руйнування держави.

- Вже загинули десятки тисяч людей. Непрофесіоналізм і бездіяльність уряду завдали більших збитків, ніж бойовики і терористи. Особисто я був проти проведення виборів. Вони лише «витягнуть» 1 мільярд гривень з державного бюджету. А в результаті: оновляться «обличчя» у парламенті, але суть не зміниться. Однак, ми не можемо не брати участь у виборах. Ми об'єдналися, щоб створити дієву опозицію. У нас є своє бачення розвитку країни, яка має залишатися єдиною і розвиватися», — сказав представник «Опозиційного блоку» Юрій Павленко.

По завершенню круглого столу було прийнято резолюцію. Основний її зміст — необхідність встановлення миру і припинення кровопролиття.

Також учасники заходу виступили за прийняття соціальних гарантій і компенсацій всім, хто постраждав від військових дій — військовослужбовцям та простим громадянам; необхідність захистити цивільні права сотень тисяч біженців, у тому числі, давши їм можливість проголосувати на парламентських виборах.

Довідково. Політична партія «Опозиційний блок» зареєструвала у Центральній виборчій комісії список кандидатів у народні депутати України для участі у позачергових парламентських виборах.

Номер «Опозиційного блок» у бюлетені — № 4.

Прес-служба Опозиційного блоку

PR

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:26

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечна подія, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 19 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини 10:21

Прикордоння Чернігівщини постійно піддається обстрілам. Попри це, у населених пунктах, до яких долітає, продовжують жити люди.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06

20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57

Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини