Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 червня, 12:01:22

Вже наче і новий закон про держзакупівлю прийняли, а результату ніякого

29.09.2014   07:27Агенцiя

Спостерігати за процесом можна, але скаржитися на порушення – тільки за власні гроші. Обласна громадська організація «Центр політичних студій та аналітики» протягом шести місяців проводила комплексний моніторинг державних закупівель регіональних органів влади. Про висновки говорили за круглим столом.

Центр політичних студій та аналітики реалізував в області проект «Створення умов для боротьби з корупцією в сфері державних закупівель». Шість місяців громадські аудитори спостерігали за процесом державних закупівель регіональних органів влади. Об’єктами дослідження обрали тендери в освітній, медичній та будівельній сферах. Окрім моніторингу, були проведені ще й фокус-групи. Висновки невтішні.

Заяви із зазначенням порушень при проведенні держзакупівель та проханням перевірити всі наведені факти вже побували і в прокуратурі, і в обласному відділенні Антимонопольного комітету. Результату ніякого. Відповіді однотипні, мовляв, у них відсутні законні підстави здійснювати юридичну оцінку дій замовників торгів. Експерти сподіваються, що їх рекомендації зрештою почують, і новий Закон про закупівлі таки почне працювати.


http://chodtrk.com.ua/?p=17515

 

Останні новини Чернігівщини

Оформила доставку товару, а натомість втратила 80 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян бути обачними під час торгових операцій в Інтернеті 10:37

Поліцейські застерігають мешканців Чернігівщини від шахрайств в Інтернеті під час купівлі-продажу товарів.

Понад 68 тисяч ВПО зареєстровано в регіоні: найбільше переселенців – в Чернігівському районі 10:35

Щоб всебічно забезпечити їх права та інтереси, соціальний захист, працевлаштування, надання психосоціальної, медичної та правової допомоги в області майже рік діє Рада з питань внутрішньо переміщених осіб при ОДА.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:32

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

18 червня: цей день в Україні і світі

18 червня: цей день в Україні і світі 10:30

ДЕНЬ 846 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 846 RUSSIAN AGRESSION

 Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії

Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії 12:04

Таку тенденцію останнім часом спостерігають у службі зайнятості. На Чернігівщині наразі налічується близько 5 тисяч офіційних безробітних. Серед них 77,5 % жінок. На початок червня у базі даних служби зайнятості налічувалось 799 вакансій, на кожну з яких було 6 претендентів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини