Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 12 серпня, 18:12:12

В.о. голови облдержадміністрації звернувся до Посла Франції з проханням допомогти учаснику АТО

27.09.2014   12:12

Військові дії на сході країни продовжують поповнювати сумну статистику загиблих та поранених наших земляків. Один з них після кульового поранення в зоні проведення антитерористичної операції знаходиться на лікуванні у госпіталі на Дніпропетровщині.

Надалі його чекає складна реабілітація, яка, за словами наших лікарів, дасть позитивний ефект при проходженні її у спеціалізованій французькій клініці.

Під час зустрічі з Надзвичайним та Повноважним Послом Франції в Україні Аленом Ремі в.о. голови обласної державної адміністрації Сергій Журман звернувся до нього з проханням сприяти вирішенню даного питання.

Як запевнив Ален Ремі, спробує зробити все від нього залежне, щоб захисник нашої Вітчизни отримав необхідну медичну допомогу у найкоротші строки.
 

Останні новини Чернігівщини

Здоров’я працівників та безпечні умови праці – у фокусі діалогу з бізнесом 13:15

Безпечне робоче середовище — це не лише вимога законодавства, а й важлива складова відповідального ведення бізнесу.

Для лікарень області надійшли ліки та спецобладнання від благодійників на майже два мільйони гривень 12:54

Наприкінці липня у Чернігівську область доставлено велику партію медикаментів, ортопедичних виробів та сучасного високотехнологічного устаткування.

У Чернігівському медичному центрі сучасної онкології встановлюють третій лінійний прискорювач 12:12

Цей апарат дасть змогу охопити ще більше пацієнтів. Лінійний прискорювач дозволяє проводити високоточну променеву терапію, що в рази збільшує шанси онкохворих на одужання.

На Чернігівщині продовжують реалізацію проєкту щодо підтримки дітей полеглих захисників та захисниць 11:45

Днями у Чернігові відбулася робоча нарада під головуванням заступника голови Чернігівської ОДА Івана Ващенка щодо реалізації проєкту підтримки дітей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Ініціатива започаткована ПрАТ «Авіакомпанія «Українські вертольоти».

За місяць обов’язкової евакуації з прикордоння Чернігівщини виїхала понад сотня осіб 11:14

З 1 липня цього року, відколи оголошено обов’язкову евакуацію з 19 населених пунктів області, евакуйовано 101 людину, зокрема 30 дітей і 9 маломобільних громадян.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини