Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 20 жовтня, 13:30:03

Степан Дусяк: "Перейменовуватися, переходити і в той же час чогось досягати важко"

25.09.2014   07:54

24 вересня відбулася прес-конференція керівника обласної фіскальної служби в області Степана Дусяка. Журналісти дізналися про зміни що відбулися у податковій службі та побували у славнозвісному "кабінеті Лаврешова".

Офіційно призначений керівник новоствореної Державної фіскальної служби розповів, що зараз відбувається ліквідація Міністерства доходів і зборів, затверджується штатний розпис і найближчим часом всі працівники обласної податкової працюватимуть у новій структурі.
- Платники податків не повинні відчути що відбувається реорганізація і зміни у нашій структурі. Люди повинні відчути лише те, що наша робота стала кращою та ефективнішою, - наголосив Степан Дусяк.

За вісім місяців року до бюджетів різних рівнів зібрано 2 млрд. 247 млн. грн. Місцеві бюджети отримали 1 млрд 87 млн. грн.
Але те, що в порівнянні з минулим роком цифри збільшилися, не означає росту економіки. Вона практично не розвивається і майже не працює в умовах війни.
- Сподіваюся, що рік закінчимо достойно. Завершимо реорганізацію і нарешті будемо нормально працювати, – сказав Степан Дусяк. – Колектив щороку переживав якісь зміни. А перейменовуватися, переходити і в той же час чогось досягати важко.

За його словами скорочення цього разу не торкнуться колективу. Начальник чернігівської обласної фіскальної служби навпаки вважає, що у кожному районі має бути принаймні мінімальний підрозділ, бо роботи вистачить на всіх.

А от щодо змін у роботі з підприємствами та бізнесом Степан Дусяк вважає, що потрібно шукати компроміс. Щоб бізнесу стало зручно та комфортно працювати насправді, а не лише на словах.
- Ми стараємось зробити те, про що говоримо, а не існувати у двох паралельних світах, - наголосив головний податківець.

По завершенню спілкування Степан Дусяк запросив до свого кабінету, який дістався у спадщину від його попередника. Сказав, що відімкнути зачинені двері виявилося набагато простіше, ніж здавалося і, що обстановку кімнати не міняв. Єдине, що замінив – комп’ютер, щоб працювати, а не слідкувати за підлеглими.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 5 655 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 5 655 осіб 12:55

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 20 жовтня року в області щеплено першою та другою дозою 387 106 людей.

Відсьогодні центри масової вакцинації в будні працюватимуть з 14 години

Відсьогодні центри масової вакцинації в будні працюватимуть з 14 години 12:46

У Чернігові всі центри масової вакцинації проти COVID-19 з середи, 20 жовтня, і до кінця цього тижня в будні дні відкриватимуться раніше. Вони працюватимуть з 14.00 год. до 19.00 год.

21-23 жовтня – перекриття руху автотранспорту на вул. Івана Мазепи

21-23 жовтня – перекриття руху автотранспорту на вул. Івана Мазепи 12:38

У Чернігові з 8.00 год. 21 жовтня по 20.00 год. 23 жовтня перекриватиметься рух автотранспорту на ділянці вул. Івана Мазепи від площі Перемоги до вул. Музичної. Відповідне рішення прийняте на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 20 жовтня.

У Срібнянській громаді відкрили краєзнавчий музей

У Срібнянській громаді відкрили краєзнавчий музей 11:26

Краєзнавчий музей щойно відкрили в селищі Срібне Прилуцького району. Це стало можливим завдяки ініціативі керівництва Срібнянської громади та залучення підприємців.

Курсанти Академії Державної Пенітенціарної служби відвідали виставку “Кожен має право знати свої права”

Курсанти Академії Державної Пенітенціарної служби відвідали виставку “Кожен має право знати свої права” 11:11

В Освітній Дім прав людини-Чернігів завітали курсанти Академії Державної Пенітенціарної служби спеціальності «Правоохоронна діяльність».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини