Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 березня, 06:52:40

Степан Дусяк: "Перейменовуватися, переходити і в той же час чогось досягати важко"

25.09.2014   07:54

24 вересня відбулася прес-конференція керівника обласної фіскальної служби в області Степана Дусяка. Журналісти дізналися про зміни що відбулися у податковій службі та побували у славнозвісному "кабінеті Лаврешова".

Офіційно призначений керівник новоствореної Державної фіскальної служби розповів, що зараз відбувається ліквідація Міністерства доходів і зборів, затверджується штатний розпис і найближчим часом всі працівники обласної податкової працюватимуть у новій структурі.
- Платники податків не повинні відчути що відбувається реорганізація і зміни у нашій структурі. Люди повинні відчути лише те, що наша робота стала кращою та ефективнішою, - наголосив Степан Дусяк.

За вісім місяців року до бюджетів різних рівнів зібрано 2 млрд. 247 млн. грн. Місцеві бюджети отримали 1 млрд 87 млн. грн.
Але те, що в порівнянні з минулим роком цифри збільшилися, не означає росту економіки. Вона практично не розвивається і майже не працює в умовах війни.
- Сподіваюся, що рік закінчимо достойно. Завершимо реорганізацію і нарешті будемо нормально працювати, – сказав Степан Дусяк. – Колектив щороку переживав якісь зміни. А перейменовуватися, переходити і в той же час чогось досягати важко.

За його словами скорочення цього разу не торкнуться колективу. Начальник чернігівської обласної фіскальної служби навпаки вважає, що у кожному районі має бути принаймні мінімальний підрозділ, бо роботи вистачить на всіх.

А от щодо змін у роботі з підприємствами та бізнесом Степан Дусяк вважає, що потрібно шукати компроміс. Щоб бізнесу стало зручно та комфортно працювати насправді, а не лише на словах.
- Ми стараємось зробити те, про що говоримо, а не існувати у двох паралельних світах, - наголосив головний податківець.

По завершенню спілкування Степан Дусяк запросив до свого кабінету, який дістався у спадщину від його попередника. Сказав, що відімкнути зачинені двері виявилося набагато простіше, ніж здавалося і, що обстановку кімнати не міняв. Єдине, що замінив – комп’ютер, щоб працювати, а не слідкувати за підлеглими.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:26

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечна подія, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 19 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини 10:21

Прикордоння Чернігівщини постійно піддається обстрілам. Попри це, у населених пунктах, до яких долітає, продовжують жити люди.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06

20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57

Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини