Відкритий лист голови Корюківської районної ради Михайла Баклажка
Деякі чернігівські інтернетвидання (зокрема, “Високий вал”, “ПІК”, Чернігівський монітор, розповсюдили інформацію, що начебто я підтримав позицію голови обласної ради Миколи Звєрєва щодо висування від Публічного акціонерного товариства “Слов’янські шпалериКФТП” (Корюківська фабрика технічних па перів) кандидата у народні депутати на позачергових виборах до Верховної Ради України.
Я дійсно був присутній на тому зібранні. Та мене запросили як представника від районної влади на збори трудового колективу. Про справжню мету заходу ніхто не повідомив.
З усією відповідальністю заявляю – ніякого конкретного кандидата від ПАТ “Слов’янські шпалериКФПТ” не підтримував і ніяких заяв щодо цього не робив.
Завжди був і залишаюся в команді іншого політика, діючого народного депутата Ігоря Рибакова. Моя позиція залишається незмінною і я не від кого її не приховую. А підлаштовуватися під чиїсь прихильності не буду, бо вважаю це нечесним.
Сподіваюся, що моє прізвище більше не використовуватиметься у подібних заявах. Своє волевиявлення як громадянин підтверджу 26 жовтня на позачергових виборах”.
PR
До теми: “Влада підтримує ініціативу трудового колективу “Слов’янських шпалер”
Останні новини Чернігівщини
«Найважче тримати позиції під ударами КАБів» – поліцейський з Чернігівщини Сергій Жук на псевдо Джоні 20:20
Поліцейський стрілецького батальйону поліції Чернігівщини має військову освіту і досвід бойових дій з 2014 року: брав участь у деблокуванні Луганського аеропорту, у запеклих боях з окупантами на Сході. Нині Джоні – боєць стрілецького батальйону, який після поранення на фронті проходить лікування та реабілітацію.
СБУ викрила на Чернігівщині податківців, які «обкладали даниною» підприємців 20:17
Служба безпеки ліквідувала злочинну схему, яка діяла у фіскальному відомстві на Чернігівщині.
Тролейбусні маршрути №8 та №11 тимчасово курсуватимуть зі змінами 20:09
З 27 січня у Чернігові запроваджуються тимчасові зміни в роботі тролейбусних маршрутів у зв’язку з технічними обмеженнями електропостачання.
У Куликівської та Холминської громад – нові партнери з Хмельниччини та Івано-Франківщини 17:06
Куликівська селищна територіальна громада сьогодні підписала Меморандум про співробітництво з Теофіпольською громадою Хмельницької області в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».
Роман Виноградський — призер чемпіонату України з лижних перегонів 16:57
У період з 20 по 24 січня у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.