Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 листопада, 00:43:47

Чернігівська "Самопоміч" втратила заступника, який одразу перейшов до "Сили людей". ВІДЕО

18.09.2014   11:07Агенцiя

Тільки-но завершився з'їзд нової політичної партії "Самопоміч" - заступник керівника Об'єднання "Самопоміч Чернігівщини" прийняв рішення покинути свою посаду.

"Визнаю свою помилку, коли спочатку повівся на гарну картинку нової партії "Самопоміч", яка, по суті, є просто зміною облич, та новим політичним проектом залежним від лідера, який будується по вертикалі зверху вниз. Побачивши все це із середини, вирішив - це не для мене" - каже екс-заступник керівника Об'єднання "Самопоміч Чернігівщини" Михайло Барбарич.

Після прийняття даного рішення Михайло Барбарич перейшов до партії "Сила Людей" та балотується до Верховної Ради за партійним списком.

Нагадаємо, що керівником "Самопоміч Чернігівщини" стала екс-заступник міського голови Анна Романова.

Garmata-TB

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50

31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48

Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43

Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39

Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини