Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 липня, 11:11:08

На захисті прав дітей

21.01.2012   10:45Агенцiя

За словами начальника служби у справах дітей облдержадміністрації Людмили Зеленько, стан організації роботи щодо забезпечення права дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, на сімейні форми виховання (усиновлення, опіка та піклування, прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу) є одним із найголовніших пріоритетів, визначених головою обласної державної адміністрації Володимиром Хоменком у діяльності органів місцевої влади в області.

Президент України Віктор Янукович позитивно оцінює результати роботи місцевих органів влади в листопаді – грудні 2011 року із забезпечення права дитини-сироти на виховання в сім’ї. Про це заявив на брифінгу Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко.

Людмила Зеленько, зокрема, зазначила, що протягом минулого року в області з 10,57% до 12,3% збільшилась кількість дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які знайшли прихисток у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу (що перевищує загальноукраїнський показник – 10,31%%). У 2011 році знайшли прийомних батьків та батьків вихователів 54 дітей, у 2010 році – 53. Всього станом на 01.01.2012 року в області функціонує 170 прийомних сімей та 11 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховується 330 дітей.

На постійному контролі залишається питання усиновлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. За результатами 2011 року нашими співвітчизниками усиновлено в області 45 дітей, що на 28% перевищує число дітей, усиновлених іноземцями. Така позитивна тенденція, коли національне усиновлення перевищує іноземне, зберігається впродовж останніх двох років.

Кількість дітей, влаштованих в області протягом минулого року до сімейних форм виховання (385 осіб), перевищує число дітей, які залишилась в області без батьківського піклування (370 осіб).

Вжиті заходи дозволили збільшити питому вагу охоплення дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, сімейними формами виховання на 3,26% з 70,74% на початок 2011 року до 74% станом на 01.01.2012.


За матеріалами служби у справах дітей облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські виявили схрон зброї та боєприпасів у прикордонній громаді

На Чернігівщині поліцейські виявили схрон зброї та боєприпасів у прикордонній громаді 18:09

Поліцейські оперативники спільно з представниками військової контррозвідки із залученням кінологічної служби та вибухотехніків виявили у лісі схрон зброї, облаштований окупаційними військами рф.

В Прилуках офіційно зареєструвалися 2 тисячі 278 переселенців

В Прилуках офіційно зареєструвалися 2 тисячі 278 переселенців 18:05

На сьогодні в Прилуках офіційно зареєстровано 2 тисячі 278 внутрішньо переміщених осіб. В основному це жінки та діти, але є й невелика кількість чоловіків.

Графік перевірки будинкових тепломереж у Чернігові з 18 по 22 липня

Графік перевірки будинкових тепломереж у Чернігові з 18 по 22 липня 17:23

У Чернігові триває перевірка внутрішньобудинкових тепломереж. Чернігівська міська рада щотижня публікує відповідні графіки, аби містяни могли завчасно спланувати свої справи і у визначену дату бути вдома та спостерігати чи немає протікань.

На Чернігівщині вже відновили більшість мостів, зруйнованих під час війни

На Чернігівщині вже відновили більшість мостів, зруйнованих під час війни 17:16

У Чернігівській області вже відновили 19 із понад 25 зруйнованих під час війни мостів.

Апеляційний суд підтвердив незаконність дій дослідної установи та приватного товариства щодо укладення удаваного правочину

Апеляційний суд підтвердив незаконність дій дослідної установи та приватного товариства щодо укладення удаваного правочину 17:13

Північним апеляційним господарським судом 29.06.2022 відхилено апеляційну скаргу сільськогосподарського товариства та залишено без змін рішення Господарського суду Чернігівської області від 14.04.2021, яким задоволено позовні вимоги прокурора щодо визнання недійсними договорів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини