На Анатолія Мирошниченка вдруге «напали» в Бобровиці, на цей раз – ще й з "люстрацією"
Вперше облили фарбою його банерний портрет відразу після встановлення вітального «біг-морду» над річкою. Дехто дивувався, чому встановили саме там, а не на центральній площі, де раніше красувався Микола Рудьковський?
Пояснення з’явилося само-по-собі: на березі Бистриці днями «виріс» дитячий майданчик імені Анатолія Мирошниченка, про що свідчить пам’ятна табличка.
Звісно, дітки і їх батьки зраділи такій споруді. Та знайшлися й такі, що розцінили подарунок раніше невідомого для бобровичан благодійника, як піар перед наступними виборами. І повторно напали на його гарний портрет, на це раз ще й «люстрували» депутата обласної ради від Партії регіонів.
До речі, у Бобровиці перші передвиборчі майданчики з’явилися від соціаліста Рудьковського, потім цю піарівську естафету перехопила була команда Юлії Тимошенко. Тепер її «прийняв» Мирошниченко. Справді, навіщо придумувати нового велосипеда?
http://zemlyaivolya.net/news/na_anatoliya_miroshnichenka_vdruge_napali_bobrovitsi.html
Останні новини Чернігівщини
Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея» 10:33
«Ідея» – найбільший приватний заклад позашкільної освіти в Ніжині, який являє собою безпечне, комфортне та сучасне середовище для навчання та розвитку дошкільнят і школярів.
Погоджено виплати чернігівцям, житло яких постраждало внаслідок останніх ударів рф, на суму понад 2 млн грн 10:31
Рішеннями виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 15 січня погоджено чергові виплати власникам пошкоджених квартир і приватних житлових будинків унаслідок останніх ударів російської федерації по території міста Чернігова.
15 січня: цей день в Україні і світі 08:27
День 1422 Російська агресія - Day 1422 Russian aggression
Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40
Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.
За підтримки Словаччини у Ладані відремонтують укриття у двох садочках 14:35
У селищі Ладан стартує реалізація проєкту «Простори турботи: безпечні та комфортні укриття для садочків “Червона Шапочка” та “Барвінок”».