Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 березня, 06:32:32

Партія розвитку України закликає всі опозиційні сили до об'єднання у "Коаліцію миру"

03.09.2014   14:19Агенцiя

ТОЧКА ЗОРУ. Сьогодні політикам треба об'єднатися не для того, щоб воювати, а щоб в країні нарешті настав мир, вважають у Партії розвитку України.

На відміну від прибічників війни ми пропонуємо всім розсудливим політичним силам, які виступають проти кровопролиття і хочуть бачити нашу країну єдиною, об'єднатися в коаліцію миру, — каже голова виконкому Партії розвитку України Сергій Ларін. — Сьогодні потрібно розпочати діалог і за допомогою переговорів досягти миру. Адже головне — це зберегти життя людей і зберегти країну.

У Партії розвитку України вважають, що держава страждає не тільки від внутрішнього збройного конфлікту та зовнішнього агресора, а також і від непрофесійних дій влади.
Ми бачимо, що влада діє неефективно. Не робляться вагомі політичні та дипломатичні кроки для досягнення миру на Сході країни: триває кровопролиття, знецінюється національна валюта, зубожіють мільйони громадян. При цьому, сьогоднішніх керівників держави турбують перш за все парламентські вибори та рейтинги власних політичних сил.

Дивно: в Україні йде війна, гинуть люди. А політики наввипередки закликають до агресії, активізації бойових дій. Але військові дії без політичних домовленостей і компромісів нічого не вирішать, — вважає Анатолій Мельник, голова комітету обласної організації Партії розвитку України. — Ми закликаємо всі політичні сили — давайте спільно шукати шлях до миру.

Що пропонує Партія розвитку України?

По перше, зупинити війну.

По друге, відновити всі скасовані Урядом соціальні гарантії та провести індексацію зарплат і пенсій до рівня реальної інфляції і з урахуванням катастрофічного підвищення тарифів на послуги ЖКГ.

Тільки мир врятує економіку, збереже робочі місця, забезпечить розвиток української держави.

Прес-служба Партії розвитку України

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини