Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 березня, 15:30:13

Городнянські регіонали отримали нового голову

19.01.2012   18:29Агенцiя

Обрання голови Городнянської районної організації Партії регіонів – єдине питання в порядку денному конференції районної організації, яка відбулась 19 січня у Городні. Рішенням ради Городнянської районної організації була висунута кандидатура Анатолія Лавського, голови Городнянської районної державної адміністрації.

Лавський Анатолій

Лавський Анатолій

У роботі ХІІ конференції взяло участь 26 делегатів, і шляхом відкритого голосування всі 26 голосів були віддані на користь Анатолія Михайловича. Новообраний голова районної партійної організації подякував усім за довіру і пообіцяв уже найближчим часом продемонструвати результати своєї діяльності.

В роботі конференції брали участь керівник організаційно-партійного відділу Чернігівської обласної організації Партії регіонів Василь Рисак та заступник голови обласної організації Володимир Вінниченко. Останній привітав всіх присутніх зі святом Водохреща та побажав новообраному голові здоров’я, терпіння та наснаги на новій посаді.

http://regiony.cn.ua/show.php?id=115

Останні новини Чернігівщини

Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові

Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові 09:39

4 березня під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, присвячене підготовці до пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2026 році.

За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ

За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ 09:32

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно в.о начальника УЖКГ однієї з міських рад Чернігівської області. Їй інкримінують розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинену в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 191 КК України)

На Чернігівщині затверджено Регіональний план управління відходами до 2033 року 09:31

Розпорядженням начальника ОВА В'ячеслава Чауса від 2 березня поточного року № 414 затверджено Регіональний план управління відходами в області до 2033 року.

Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі

Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі 09:30

Чернігівщина — регіон, який щодня живе в умовах підвищеної безпекової загрози через близькість до кордону з країною-агресором. Відтак системна та довгострокова підтримка громад залишається критично важливою.

5 березня: цей день в Україні і світі

5 березня: цей день в Україні і світі 09:23

День 1471 Російська агресія - Day 1471 Russian aggression