Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 6 травня, 09:33:56

У Чернігові розпочато підготовку до позачергових парламентських виборів

02.09.2014   13:08Агенцiя

Забезпечення приміщень виборчих дільниць телефонним зв’язком, чергування транспорту, наявність кабінок і скриньок для голосування, протипожежна безпека і медичні аптечки на дільницях – про ці та інші питання йшлося на засіданні робочої групи з питань матеріально-технічного забезпечення окружної та дільничних виборчих комісій на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року.

Заступник міського голови – керуючий справами виконкому Станіслав Віхров підкреслив, що робота буде організована з огляду на досвід проведення в місті виборів Президента України в травні поточного року. «Ми маємо гарні напрацювання з районними в місті радами. Будемо сподіватися на своєчасне фінансування виборчого процесу», - каже керівник.

Він уточнив, що територія Чернігова, як і раніше, потрапляє до двох виборчих округів: весь Деснянський район і 5 дільниць Новозаводського району становитимуть 205 виборчий округ, а решта дільниць Новозаводського району увійдуть до 206 округу. Окружна комісія 205 виборчого округу розміститься в приміщенні міського Палацу культури.

Також С. Віхров повідомив, що в обласному центрі працюватимуть загалом 127 виборчих дільниць. Більшість із них розташовані в закладах освіти, медицини, приміщеннях комунальних підприємств.

Як проголосувати переселенцям зі східних областей України? Учасники засідання висловили сподівання, що з цього приводу буде окреме роз’яснення ЦВК, адже кількість таких осіб лише в Чернігові сягнула майже 4 тисячі. Громадянам, які бажають узяти участь у голосуванні, слід завчасно звернутися до відділів ведення Державного реєстру виборців відповідних районних у місті рад.

Останні новини Чернігівщини

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25

Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.

 Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії

Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04

В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.

4 травня: цей день в Україні і світі

4 травня: цей день в Україні і світі 09:59

День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини