Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 14 травня, 01:24:15

Чернігівська "Батьківщина" розпрощалася з шістьма депутатами

27.08.2014   10:49Агенцiя

Чернігівська обласна партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» повідомляє про перший раунд партійного очищення.

В рамках завершального етапу проекту внутрішньопартійної люстрації, ВО "Батьківщина" виключила шістьох громадян України зі своїх лав.

Про це провідомила прес-служба Чернігівської обласної організації політичної партії ВО «Батьківщина» .

Ця доля спіткала депутатів Чернігівської обласної ради Анатолія Шурду (в партії з 2005 року), Анатолія Богуша (в партії 3 1999 року), Юрія Шеня та Анатолія Савченка. Причина – вступ до фракційної групи, яка співпрацювала з Партією регіонів та КПУ.

Ще одного обранця - Анатолія Хавила з Борзни виключили за вступ до Радикальної партії Ляшка. Крім того, скандального депутата Ніжинської міської ради Максима Багрінцева, виключено з партії за співпрацю з мером - "регіоналом".

Загалом в Чернігівській «Батьківщині» процес люстрації торкнувся більше чотирьох десятків осіб. Причини виключення з лав партії різні: співпраця з іншими політичними силами, порушення статуту партії, втрата зв’язків з парторганізацією, самовільний вихід із фракції ВО "Батьківщина", а головне – зрада свого виборця.

Проект "Внутрішньопартійна та загальнодержавна громадська люстрація" Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" розпочало наприкінці травня 2014 року. Його мета – очистити власну партійну структуру від зрадників, а владу від корупціонерів.

За словами керівника обласної парторганізації Валерія Дубіля, люстрація в партії – це публічна оцінка роботи депутатів рад різного рівня, партійців, що працюють в органах державної влади та місцевого самоврядування.

«Цей процес потрібен для утвердження принципів відкритості та прозорості в діяльності партійних організацій.

Під цим терміном мається на увазі порядок застосування партійних стягнень щодо членів ВО "Батьківщина", які відповідно до пп.3.10 та 3.11 Статуту партії, вчинили дії, що наносять шкоду авторитету партії», - зауважив Валерій Дубіль.

Високий вал

Останні новини Чернігівщини

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36

Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.

З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24

Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.

 Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка

Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24

У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.

"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв