Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 березня, 07:39:26

Що приховує дим війни?

22.08.2014   20:26Агенцiя

ТОЧКА ЗОРУ. За минулі шість місяців Україна стала ще біднішою. Під приводом «потреб військового часу» громадянам пропонують не критикувати владу, закривати очі на неефективність держуправління і корупцію.

— Для збереження держави потрібно не тільки успішно вести військові дії. Потрібен економічний розвиток. Зубожіла країна, у якій живуть знедолені люди, стане легкою жертвою будь-якого агресора, — каже Віталій Голець, заступник голови комітету обласної партійної організації Партії розвитку України.

— Ще до початку активних військових дій на сході ми бачили падіння виробництва. Наприклад, на Чернігівщині з січня по травень промислове виробництво скоротилось на 2%, а по Україні — майже на 5%. У деяких галузях області падіння ще глибше: —12% у нафтодобуванні, —21% у хімічному виробництві. А найбільш болючим для громадян, вважаю, стало спровоковане владою глибоке знецінення гривні — на 64% з початку року, — розповідає Віталій Голець. — У цей складний час влада думає не про реформи та економіку, а про вибори. Не дивно, що їх хочуть провести якнайскоріше. Адже в листопаді люди отримають «космічні» рахунки за тепло. І тоді провладні партії навряд отримають шанс потрапити до парламенту.

Економісти вважають, що списувати всі проблеми на конфлікт на Донбасі і напружені відносини з Росією не можна.

— Не виконуються анонсовані владою кроки бо боротьбі з корупцією. Різні служби, агенції, інспекції беруть з людей та підприємців кошти, подекуди «тарифи» на такі послуги навіть зросли. Щоб не було корупції — треба щоб цього захотіли керівники держави. Однак, як бачимо, такого бажання немає, — заявив Віталій Голець на громадських зборах щодо оцінки ефективності роботи Центрів з надання адміністративних послуг.

Прес-служба Партії розвитку України


 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини