Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 січня, 19:13:04

Залучення транспортних засобів під час мобілізаційних заходів

13.08.2014   15:20

13 серпня на засіданні Координаційної ради по організації пасажирських перевезень розглянуто можливості залучення транспортних засобів під час мобілізаційних заходів.

У засіданні взяли участь перевізники, представники структурних підрозділів ОДА, обласного військового комісаріату та громадськості.

— До сьогодні мобілізованих на навчання доправляли за допомогою приватного транспорту, — розповідає директор Департаменту житлово-комунального господарства, регіонального розвитку та інфраструктури ОДА Петро Головач.— Це надзвичайно дорого, адже за кожен кілометр доводилося сплачувати у середньому до 15 гривень.

Подібні рейси 12 перевізників області здійснювали самостійно. Саме у такий спосіб мобілізовані доставлялись до військово-навчальних центрів по всій країні.

— Військовий комісаріат має запас дизпалива — близько 2-х тонн, — зазначив начальник Чернігівського гарнізону, обласний військовий комісар Костянтин Нікулін. — Ми готові виділити його для перевізників на договірній основі. Потреба у паливі та інші витрати на кожен рейс розглядатимуться в індивідуальному порядку.

Відповідальними за залучення транспортних засобів для мобілізаційних заходів є Департамент житлово-комунального господарства, регіонального розвитку та інфраструктури, Департамент фінансів ОДА, а також військовий комісаріат області.

Останні новини Чернігівщини

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство 16:07

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей 15:45

В області цілодобово триває розгортання сил територіальної оборони. Цей процес останнім часом викликає багато запитань та вимагає не менше роз’яснень.

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини 15:42

За 2021 рік до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено понад 7 млрд грн податків і зборів, що становить 50,4 відс. загальної суми надходжень.

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини