Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 серпня, 21:50:45

ПАТ "Чернігівгаз" створило Антикризовий енергетичний штаб оперативного реагування

13.08.2014   14:01Агенцiя

Штаб буде працювати цілодобово у кожному структурному підрозділі товариства для забезпечення безаварійного та безперебійного газопостачання під час опалювального сезону 2014-2015 р.р., оперативного надання роз’яснень споживачам з усіх невідкладних питань щодо газопостачання. Антикризовий енергетичний штаб розпочав роботу 13 серпня.

В обов`язки штабу входить постійний контроль за гарантованим забезпеченням захисту прав споживачів, за необхідними обсягами природного газу в осінньо-зимовий період, за виконанням робіт з ліквідації аварій в газових мережах тощо.

Споживачі природного газу можуть звернутися до штабу за консультаціями і допомогою для оперативного вирішення питань підключення опалювального устаткування, видачі технічних умов, реалізації проектів переведення з газового опалення на електричне та інших питань.

Антикризовий штаб працюватиме цілодобово і без вихідних:
- телефон гарячої лінії (0462) 728-557;
- телефон мобільний (067) 242-06-28.

В робочі дні з 8 по 17 годину можна звертатися за телефоном у Чернігові (0462) 644-297.
«З огляду наявності дестабілізуючих факторів в Україні, ми змушені вжити додаткових заходів з безпеки газопостачання, аби в холоди наші споживачі почували себе комфортно. Штаб буде діяти не лише в Головному підрозділі, а й в кожному управлінні по газопостачанню та газифікації, адже наша область є прикордонною, саме через Чернігівщину – найкоротший шлях до столиці», - зазначила начальник Центрального штабу оперативного реагування у ПАТ «Чернігівгаз» - голова правління Алла Ярова.
Штаб створений відповідно до вимог листа Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики України.
Керівники та відповідальні особи Антикризового енергетичного штабу оперативного реагування в ПАТ «Чернігівгаз»:
Ярова Алла Артурівна - начальник Центрального штабу – голова правління ПАТ «Чернігівгаз»;
Савченко Сергій Віталійович - заступник начальника Центрального штабу – перший заступник голови правління;
Качкарда Олександр Григорович - заступник голови правління – головний інженер;
Лещенко Сергій Олександрович - заступник голови правління з економічної безпеки;
Льодовий Ігор Миколайович - заступник голови правління з комерційної діяльності та обслуговування клієнтів;
Репех Анатолій Семенович - начальник аварійно-диспетчерської служби;

До складу штабу також увійшов завідувач сектору НКРЕ у Чернігівській області Тимошенко Олександр В`ячеславович.

Останні новини Чернігівщини

Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14

Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.

Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33

Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.

Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12

Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».

У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28

Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини