Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 16 травня, 12:11:28

Податківці Чернігівщини, виховуючи роботодавців, допомагають бюджету

12.08.2014   07:06

На Чернігівщині триває операція «Урожай-2014».

Під час її проведення фахівці підрозділів з доходів і зборів фізичних осіб Головного управління Міндоходів в Чернігівській області систематично організовують заходи з метою упередження використання неоформленої найманої праці серед роботодавців сільськогосподарської галузі.

В першу чергу вони працюють з тими, хто має ризики використання праці нелегальних робітників. Приміром, маючи значні обсяги виробництва, бізнесмени звітують, що не мають найманих працівників.

Як повідомила заступник начальника управління доходів і зборів з фізичних осіб Наталя Кузнецова, завдяки профілактичній роботі під час операції «Урожай» податківці посприяли добровільному оформленню трудових відносин з 289 найманими робітниками. Завдяки цьому до бюджету додатково надійшло більше 207 тис. грн. податку на доходи з фізичних осіб та єдиного соціального внеску.

Приміром, податківці Ніжинської ОДПІ звернули увагу на підприємство, яке переробляє городину і набирає працівників для сільгоспробіт. Щоб упередити порушення законодавства, фахівці місцевої податкової інспекції організували робочу зустріч з керівником цього товариства з обмеженою відповідальністю. В ході спілкування роз’яснили діюче законодавство щодо організації сезонних робіт і використання найманих працівників за трудовими угодами.

Після проведеної роботи оформлені трудові відносини з 58 найманими працівниками на виконання сезонних робіт протягом періоду, який не перевищує шість місяців. Їм буде виплачена заробітна плата за виконані роботи не нижче від законодавчо встановленого розміру.

Від проведених податковою інспекцією заходів до бюджету надійде більше 14 тисяч гривень податку на доходи з фізичних осіб.

Останні новини Чернігівщини

Як ефективно впоратися з багатозадачністю: допоможе чек-лист

Як ефективно впоратися з багатозадачністю: допоможе чек-лист 10:48

Щодня ми виконуємо багато завдань, які потребують від нас концентрації уваги. Через завантаженість можна легко забути про важливий момент або взагалі про саму справу, в результаті чого можуть виникнути проблеми.

Смачні рецепти вихідного дня: 12 смачних заправок для овочевих салатів 10:34

Ось і настане скоро літо - той чарівний час, коли велика кількість овочів дозволяє нам вести здоровий спосіб життя і харчуються не калорійною їжею. Як ви розумієте, мова зараз йде про салати.

Як зберігати свіжу зелень. ТОП-5 порад

Як зберігати свіжу зелень. ТОП-5 порад 10:29

Петрушка, базилік, кріп, кінза, рукола не лише додають стравам особливого смаку, а й вельми корисні. Для довготривалого зберігання зелені застосовують замороження та сушіння.

Гороскоп на наступний тиждень з 17 по 23 травня

Гороскоп на наступний тиждень з 17 по 23 травня 10:18

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 17 по 23 травня 2021 року.