Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 травня, 20:08:40

"Люди мають бачити, що держава їх захищає"

09.08.2014   08:16

У прокуратурі Чернігівської області сьогодні відбулось засідання колегії, присвячене підведенню підсумків роботи органів прокуратури області у 1 півріччі 2014 року, заходам, спрямованим на підвищення ефективності їх діяльності та основним завданням на наступний період.

Головував на засіданні колегії прокурор Чернігівської області Володимир Стеценко.

Окрім прокурорів, на зібранні був присутнім і виступив голова Консультативної ради при прокуратурі області, голова правління громадської організації «Чернігівський центр Прав Людини» Олександр Підгорний.

У своїй доповіді прокурор області дав оцінку роботі підлеглих і поставив основні завдання. Серед цих завдань — протидія корупції, в тому числі викорінення її у власних лавах; відновлення довіри людей до органів прокуратури; боротьба з розкраданням державних коштів та застосування прокурорських повноважень для їх повернення; посилення захисту конституційних прав і свобод громадян; підвищення ефективності координації роботи правоохоронних органів для протидії злочинності, та інші.

Він, зокрема, сказав:

— Головним ворогом нашої держави у внутрішній сфері є корупція, насамперед серед високопосадовців. Представниками колишньої влади було впроваджено численні схеми розкрадань, у тому числі бюджетних коштів, організовано так звані фінансові площадки та податкові ями. Сьогодні люди вимагають широкомасштабної і нещадної боротьби з цим негативним явищем. Робота правоохоронних органів регіону у цій сфері дещо активізувалася. Майже утричі більше виявлено кримінальних корупційних правопорушень, половина з них тяжкі та особливо тяжкі. Водночас, поки що на місцях більшість корупціонерів і хабарників силу закону та невідворотність покарання ще не відчула. Більше того, вже деякі новопризначені спритники намагаються відновити функціонування старих злочинних схем. Ми маємо нещадно це викорінювати.

Подальша робота колегії була присвячена недолікам в організації прокурорсько-слідчої діяльності та шляхам їх усунення.

Підводячи підсумки, Володимир Стеценко ще раз наголосив на тому, що складна ситуація в країні вимагає від прокурорів результативної роботи. «Люди мають бачити, що держава їх захищає», — підкреслив він.
 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 63 нових випадки COVID-19

Виявлено 63 нових випадки COVID-19 17:29

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 18 травня в області зафіксовано 63 нових випадки COVID-19.

Завершується додатковий період реєстрації для участі в ЗНО

Завершується додатковий період реєстрації для участі в ЗНО 15:41

18 травня – останній день відправлення реєстраційних документів для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Дату подання документів визначають за відтиском штемпеля на поштовому конверті.

Прикордонники викрили схему з ввезення та розповсюдження контрафактного пального. В двох областях пройшли обшуки

Прикордонники викрили схему з ввезення та розповсюдження контрафактного пального. В двох областях пройшли обшуки 15:14

Співробітники Держприкордонслужби України під процесуальним керівництвом Київської міської прокурори спільно з ДФС та СБУ викрили схему, пов’язану з незаконним виробництвом та реалізацією контрафактного пального.

COVID-19 у Чернігові: показники зменшуються, але повільно

COVID-19 у Чернігові: показники зменшуються, але повільно 15:02

Станом на 18 травня Чернігівська область, як і більшість областей України, знаходиться у жовтій зоні за рівнем епідемічної небезпеки по розповсюдженню коронавірусної інфекції.

Меморіальний захід

Меморіальний захід "Пам’ятаємо! Боремося! Крим — це Україна!" 13:46

Меморіальний захід з нагоди Дня боротьби за права кримськотатарського народу та Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу відбувся в обласному центрі за участю голови облдержадміністрації Анни Коваленко, керівництва обласної та міської рад, представників духовенства, ГО «Кримська громада», інших громадських об’єднань, військовослужбовців Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки, вихідців з Криму, учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил.