Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 травня, 22:51:01

Голова облдержадміністрації вимагає взяти під особисте шефство родини, де є загиблі чи поранені під час проведення АТО

09.08.2014   08:10

Відпрацювати усі проблемні питання щодо соціального захисту та всебічної допомоги родинам військовослужбовців, які загинули під час АТО. Таку вимогу перед керівниками міст і районів на виконання завдань Президента України поставив голова обласної державної адміністрації Володимир Івашко.

Згідно з дорученням очільника області, голови РДА та міські голови мають володіти повною інформацією щодо поіменних списків мобілізованих, поранених та загиблих, а також мобілізувати усі сили та ресурси на підтримку їх сімей.

Зокрема, представники влади на місцях мають організувати та контролювати роботу щодо медичного забезпечення, санітарно-курортного лікування, влаштування дітей до навчальних та оздоровчих закладів.

Особливу увагу слід приділити призначенню житлових субсидій таким родинам або ж, при можливості, звільнення їх від сплати за житлово-комунальні послуги.

На постійному контролі залишається вирішення питань господарсько-побутового та сільськогосподарського напрямків, сплати кредитних зобов’язань тощо.

— Вимагаю встановити жорсткий контроль за виконанням функціональних обов’язків керівниками всіх служб та установ, які мають надавати першочергову допомогу сім’ям у разі потреби. По кожному напрямку має бути відпрацьований список сімей та тих проблем, які потребують вирішення. Ми у великому боргу перед загиблими, тож маємо продемонструвати всією громадою увагу та повагу родинам тих, хто віддав своє життя за свободу і незалежність України, - підкреслює Володимир Івашко.

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.