Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 лютого, 21:42:08

Штаб слухав Журмана і Лубенцова

08.08.2014   07:43Агенцiя

Обласний штаб національного спротиву заслухав інформації про свою роботу за перші 100 днів заступників голови обласної державної адміністрації Сергія Журмана та Костянтина Лубенцова, яких штаб рекомендував на ці посади.

Сергій Журман наголосив, що головна проблема, яку йому вдалося вирішити забезпечення ліками до 15 вересня хворих на гемодіаліз та діабет. Проте гострою лишається проблема виплати зарплат вчителям та медикам в останні місяці року - раніше дефіцит бюджету покривався з Києва. Але тепер, у зв'язку з війною, держава не може гарантувати цих виплат. В той же час заступник голови обласної адміністрації наголосив, що попри зняття вчителям доплат за кабінети, ставки будуть виплачуватися. А доплати за престижність вчительської праці залежать від наповнювання місцевих бюджетів. Сергій Журман висловився за оптимізацію )читай - закриття) малокомплектних шкіл, проте на заваді цьому стоїть відсутність автобусів для перевезення дітей у більші школи.

Костянтин Лубенцов розповів про рекордний урожай зернових, що очікується цього року, але справедливо зауважив: "А що від того людям?". Адже якщо власник "Кернела" сидить у Лондоні - то чи буде він дбати про дороги, школи, ФАПи в тих селах, на полях яких вирощено рекордний урожай?! Також він зауважив, що форвардні закупівлі, навколо яких зараз працює прокуратура, були укладені в той час, коли він та його команда стояли на Майдані, а не сиділи в кабінетах. І якщо інформація члена штабу Володимира Поліщука про величезні державні закупівлі зерна від структур Віктора Лазаря точні, то постає питання: як же опозиціонер міг здобувати їх у режиму Януковича?

Члени штабу цікавилися підготовкою до опалювального сезону без російського газу, про продаж українського зерна Росії, про виплати вчителям тощо. Дехто з членів штабу висловився проти закриття малокомплектних шкіл, бо це ставить хрест на існуванні тих сіл. Я ж назвав закриття початкових шкіл просто злочином проти майбутнього України. Інша річ, що й тримати 15 вчителів на 10 учнів також є дурницею, але якраз це питання влада може вирішити спокійно. Зрештою, не забуваймо, що три четверті видатних людей вийшли з села і дуже часто - з отаких малих сіл. Тож про якість знань не йдеться, не треба цим прикриватися.

Члени штабу також висловилися різко проти повільності кадрових змін і назвали дивним, коли нова команда толерує чиновників, які крали при Януковичу. Штаб висловив здивування і обурення, що такі діячі минулого режиму, як Білібаєв - генеральний директор ОДТРК "Сівер-центр" і Подорван - начальник Департаменту інфіормації, досі перебувають на державній службі.


http://siver.com.ua/news/shtab_slukhav_zhurmana_i_lubencova/2014-08-07-15158

Останні новини Чернігівщини

Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25

Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.

Шахрайство зі спадщиною: судитимуть організатора злочинної групи та двох приватних нотаріусів 18:22

Прокурорами Чернігівської обласної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно організатора злочинного угрупування та двох пособників за фактами шахрайства, використання підроблених документів та легалізації майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 4 ст. 190, ч.ч. 2, 3 ст. 28 ч. 4 ст. 358, ч. 2 ст. 209 КК України).

 Безпека пацієнтів понад усе: в Чернігівській обласній дитячій лікарні впроваджують передові стандарти гігієни WASH

Безпека пацієнтів понад усе: в Чернігівській обласній дитячій лікарні впроваджують передові стандарти гігієни WASH 18:21

Чисті руки медика – це врятовані життя. Дотримуючись цієї філософії, фахівці Чернігівської обласної дитячої лікарні пройшли інтенсивне навчання з кращих світових практик у сфері води, санітарії та гігієни (WASH).

«Енергопідтримка для ФОП» до 15000 гривень

«Енергопідтримка для ФОП» до 15000 гривень 18:17

Щоб допомогти українським підприємцям пережити зиму в умовах постійних обстрілів та аварійних відключень, Уряд запровадив спеціальну програму підтримки, яку буде реалізовувати Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства України та Державна служба зайнятості.

У Прилуках поліцейські затримали наркоторговця 11:19

Співробітники відділу кримінальної поліції спільно з поліцейськими сектору боротьби з наркозлочинністю Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних засобів, вчинених 44-річним мешканцем міста Ічня.