Amnesty International засудила і вимагає розслідування поведінки Ляшка на сході України
Організація звернулася до ГПУ з вимогою розслідувати акції Олега Ляшка.
Amnesty International засудила поведінку народного депутата України Олега Ляшка у східних областях України, відображену на відеороликах, які тиражуються в мережі.
Про це йдеться в заяві на сайті організації.
"Amnesty International розцінює дії Олега Ляшка і його збройних соратників як грубе порушення міжнародних правових норм, які чітко визначають, що тільки компетентні органи можуть арештовувати чи затримувати людей. Незважаючи на це, на сьогоднішній день, Олег Ляшко насолоджується повною безкарністю", - йдеться в матеріалі Amnesty International.
В організації повідомляють, що звернулися в Генпрокуратуру України з проханням розслідувати порушення, вчинені народним депутатом і всі випадки викрадення ним і його соратниками жителів східних областей України, зафіксованих на відео.
Нагадаємо, нещодавно у мережі з'явилося відео, на якому Олег Ляшко і батальйон "Шахтарськ" затримали начальника міліції Маріуполя за співпрацю з бойовиками.
Останні новини Чернігівщини
Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02
У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.
Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33
Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».
Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.
В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36
Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.