Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 березня, 18:20:13

Відкритий діалог з бізнесом та громадськістю допоможе у боротьбі з корупцією

06.08.2014   11:13

Побороти корупцію зацікавлені всі, кому небайдужа доля країни. Державні структури вже відчувають допомогу найактивніших представників громадськості. Активним помічником є бізнес. Саме за їх активної участі відбувся ІІІ всеукраїнський антикорупційний форум.

Обговорюючи його підсумки з громадськістю, в.о. начальника Головного управління Міндоходів у Чернігівській області Степан Дусяк акцентував увагу на напрямках роботи Державної фіскальної служби щодо протидії корупції.

У податковій сфері розробляються законопроекти, які дозволять уникнути злочинних схем ухилення від оподаткування. Зміни до Податкового кодексу дозволять вирішити проблему існування фіктивного податкового кредиту. Нова система електронного адміністрування ПДВ надасть можливість проводити в автоматичному режимі збір та відшкодування цього податку. Це зменшить тиск на бізнес, а також вплив людського фактору та, відповідно, рівень корупції.

Очікуються зміни до адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що допоможе легалізувати ринок праці.

Представники бізнесу та громадськості також активно висловили своє бачення як прискорити темпи та підвищити ефективність боротьби з корупцією. Такий відкритий діалог є дієвим механізмом у досягненні мети, – вважає в.о. начальника ГУ Міндоходів Степан Дусяк. Тому сприятиме, щоб його підтримувати. А відтак готовий почути кожного, хто хоче висловити конструктивні пропозиції

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини