Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 квітня, 11:51:49

Левка Лук’яненка номіновано на присвоєння звання "Почесний громадянин Чернігівської області"

06.08.2014   07:47

5 cерпня перший заступник голови обласної ради Олександр Кодола провів засідання комісії з питань присвоєння звання «Почесний громадянин Чернігівської області».

У зв’язку з неоголошеною війною та проведенням АТО в нашій державі, учасники засідання досягли згоди рекомендувати лише одну кандидатуру на присвоєння цього високого звання.

Вирішено на черговій сесії обласної ради присвоїти звання «Почесний громадянин Чернігівської області» та внести відповідний запис до Книги Почесних громадян Чернігівської області суспільному і політичному діячу, Герою України, автору тексту Акту про Незалежність України, депутату Верховної Ради України чотирьох скликань Левку Григоровичу Лук’яненку.

Коментуючи рішення комісії, перший заступник голови обласної ради Олександр Кодола, зокрема, зазначив:
— Протягом року сесія Чернігівської обласної ради має право присвоїти 5-ти особам звання «Почесний громадянин Чернігівської області». Але на засіданні комісії ми домовилися, що у нинішніх складних умовах доречно буде обмежитися лише однією кандидатурою, яка дійсно сьогодні об’єднує усіх, незалежно від політичної уподобань. До речі, кандидатуру Левка Григоровича Лук’яненка я пропонував розглянути ще минулого року…

Хочу також зауважити, що сьогодні членами комісії розглядалися імена 10 осіб. Безперечно, усі вони поважні та достойні цього високого звання люди. То ж до кінця року ми зможемо ще раз зібрати комісію і повернутися до цього питання.

 

 

Довідково.

Звання «Почесний громадянин Чернігівської області» засновано 18 червня 2013 року рішенням тринадцятої сесії обласної ради шостого скликання.

Згідно з Положенням це звання присвоюється один раз на рік не більше, ніж 5 громадянам, які мають видатні заслуги, зробили вагомий внесок у розвиток Чернігівської області, її економіку, науку, освіту, охорону здоров’я, культуру, мистецтво, спорт, виявили відвагу при порятунку життя людей та мужність при виконанні військового обов’язку і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, за багаторічну активну господарську, благодійну, просвітницьку, громадську й іншу діяльність, що сприяла підвищенню ролі та авторитету регіону в Україні і на міжнародній арені.

Особа, якій присвоєно Звання «Почесний громадянин Чернігівської області», нагороджується нагрудним знаком «Почесний громадянин Чернігівської області», їй вручається посвідчення до нагрудного знака «Почесний громадянин Чернігівської області», виплачується разова грошова винагорода у розмірі 10 мінімальних заробітних плат

Торік звання «Почесного громадянина Чернігівської області» отримали Леонід Кучма, Іван Плющ та Віталій Масол.
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові змінюють час продажу алкоголю в магазинах та закладах громадського харчування 10:39

У Чернігові змінили час обмеження реалізації алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі.

1квітня - цей день в Україні та у світі

1квітня - цей день в Україні та у світі 09:06

ДЕНЬ 402 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 402 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівцям-власникам пошкоджених квартир компенсують витрати на квартплату та тепло 13:09

Депутати одноголосно затвердили Програму компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких було пошкоджене внаслідок російської військової агресії, на 2023 рік.

З квітня рецептурні препарати можна буде придбати в аптеці не лише за паперовим, а й за електронним рецептом 13:07

Рецептурними є близько 60% зареєстрованих в Україні лікарських засобів. Саме на них потрібен рецепт лікаря.

Депутати Чернігівської міської ради погодили фінансування для міської військової адміністрації 12:20

З бюджету Чернігівської міської територіальної громади на фінансове забезпечення діяльності Чернігівської міської військової адміністрації у 2023-му році спрямують трохи більше трьох мільйонів гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини