У Одесі вимагали відставки Катеринчука. ВІДЕО
4 серпня активісти за ініціативою Правого сектора пікетували будівлю облуправління МВС, вимагаючи відставки начальника ГУ МВС в Одеській області Івана Катеринчука та проведення люстрації правоохоронних органів.
Співробітники міліції попередньо встановили кордон з 50-60 осіб навпроти головного входу будівлі. Протестувальники вимагали вийти на діалог главу одеської міліції, а після - розгорнули величезний плакат з написом «Люстрація».
Катеринчук вийшов до активістів і запевнив, що прямого наказу на застосування сили ніхто не віддавав. За його словами, п'ять співробітників міліції, які били активіста, лежачого на землі, будуть звільнені. Прокуратура проведе слідство.
Нагадаємо, причиною пікету став учорашній силовий розгін мітингу проти виступу Ані Лорак в клубі «Ібіца». За свідченням очевидців, було задіяно сльозогінний газ. В результаті постраждали одинадцять осіб. Серед них – мирні жителі і журналісти.



hromadske.tv
Останні новини Чернігівщини
Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.
У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07
Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.
Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03
Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.
За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12
13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.