Створено робочу групу щодо організації визволення військовослужбовців Збройних Сил України, яких незаконно утримують незаконні збройні формування
У Міністерстві оборони України під керівництвом заступника Міністра оборони України — керівника апарату створено робочу групу щодо організації визволення військовослужбовців Збройних Сил України, яких незаконно утримують незаконні збройні формування.
Для організації взаємодії з родичами військовослужбовців та громадськими організаціями щодо обміну наявною інформацією про затриманих військовослужбовців працюють контактні телефони посадових осіб робочої групи:
черговий Головного управління ВСП — тел. (044) 456-41-28;
оперативна група Головного управління ВСП — тел. (044) 454-73-03;
e-mail: xuedcg@ukr.net;
представник робочої групи — полковник КАШТАНОВ Віталій Валерійович. тел: (044) 454-73-15.
Крім цього на Чернігівщині, з метою вирішення нагальних проблемних питань під час проведення заходів часткової мобілізації, запобігання і викриття проявів хабарництва та корупції діють телефони гарячої лінії.
Чернігівський обласний військовий комісаріат:
- оперативний черговий, тел: (04622) 3-13-04;
- Чернігівський обласний військовий комісар полковник НІКУЛІН Костянтин Олексійович. тел: (050) 145-65-87.
- заступник обласного військового комісара по роботі з особовим складом підполковник ЛІЛЬЧИЦЬКИЙ Вадим Ігорович, тел: (066) 821-00-78.
Чернігівський об’єднаний міський військовий комісаріат
- черговий, тел:(04622) 3-13-15;
- ТВО міського військового комісара підполковник МОСКАЛЕЦЬ Сергій Васильович, тел: (093) 358-90-81.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські важкоатлети вибороли медалі на Кубку України 10:20
У Луцьку з 23 до 28 лютого відбувається Кубок України з важкої атлетики, де чернігівські важкоатлети вдало виступили та здобули нагороди різного гатунку:
На Чернігівщині засуджено двох військовослужбовців за порушення правил поводження із боєприпасами, внаслідок чого травмовано чотирьох малолітніх дітей 10:19
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону двох військовослужбовців визнано винними у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 414 КК України (порушення правил поводження із боєприпасами, що заподіяло тілесні ушкодження кільком особам).
Надзвичайні події в області за останню добу 10:17
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
2 березня: цей день в Україні і світі 08:15
День 1468 Російська агресія - Day 1468 Russian aggression
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.