Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 березня, 00:28:46

У Батурині, пройшов Форум лівих та лівоцентристських сил України

04.08.2014   07:27

2 серпня, у гетьманській столиці Батурині, пройшов Форум лівих та лівоцентристських сил України, на якому ліві заявили про консолідацію лівих сил.

Його учасники гаголосили, що політичною платформою є здійснення реформ в інтересах народу, реалізація гасла європейських лівих «Людина понад усе, її життя і добробут».

Ліві сили України готові і будуть боротися "за соціальну справедливість в Україні, за відсторонення олігархів від влади, за посилення громадського контролю над владою, за побудову соціальної європейської держави, де людина почуває себе вільною та захищеною".

Учасники Форуму прийняли Резолюцію, відповідно до якої, ліві сили України наполягатимуть на проведенні ряду реформ. Зокрема:
- реформування системи оплати праці та встановлення мінімальної погодинної заробітної плати на рівні 25 грн. за годину;
- введення в Україні прогресивної шкали оподаткування громадян, що нарешті змусить багатих поділитися з бідними своїми статками;
- відміну пенсійної реформи та якісне реформування пенсійного забезпечення, яке зробить старість захищеною;
- докорінне реформування та громадський контроль системи тарифного регулювання житлово-комунального господарства України, що дасть можливість людям отримувати якісні послуги за доступними цінами;
- реформу системи місцевого самоврядування – не лише правом місцевих рад формувати виконавчі комітети, але і з передачею у власність громад земель запасу та природних монополій – обленерго, облгазів, водоканалів і теплокомуненерго, провівши попередню націоналізацію;
- реформу системи освіти, яка забезпечить отримання безкоштовної освіти у всіх навчальних закладах державної та комунальної форми власності;
- реформу медицини – шляхом прийняття Закону щодо обов’язкового державного медичного страхування;
- реформу судової та правоохоронної системи, що забезпечить законність і порядок в країні;
- адміністративну і податкову реформи, що забезпечить сприятливі умови для ведення бізнесу;
- реформу земельних відносин, що забезпечить наповнення бюджетів сільських громад за рахунок оплати фіксованого відсотка від вартості земельного паю орендарем. Це забезпечить наповнення сільських бюджетів та стане твердою запорукою відродження села;
- реформу фінансово-банківської системи, що забезпечить доступність кредитів за європейськими ставками.

Кольором партійного стягу обрано малиновий, під яким козаки йшли на захист українського народу. Іншим символом став соняшник, який символізує добробут та багатство української землі.

Учасниками Форуму були соціалісти, соціал-демократи, представники партії «Справедливість», "Діти війни", громадські та молодіжні організації і профспілки.

Останні новини Чернігівщини

Просування новинних матеріалів у Youtube, Telegram та TikTok: чернігівські журналісти відтепер знають лайфхаки

Просування новинних матеріалів у Youtube, Telegram та TikTok: чернігівські журналісти відтепер знають лайфхаки 15:51

Youtube, Telegram та TikTok мають свої секрети просування відео та текстових новинних матеріалів.

ДБР порушило кримінальне провадження щодо загибелі солдатів у військовій частині на Чернігівщині 15:50

Працівники ДБР розслідують кримінальне провадження за фактом порушення правил поводження зі зброєю (ст. 414 КК України).

Чернігівський драмтеатр популяризує вітчизняну драматургію

Чернігівський драмтеатр популяризує вітчизняну драматургію 15:46

Протягом кожного театрального сезону в репертуарі театру з’являються нові постановки, які потім упродовж років не сходять зі сцени і привертають увагу глядацької аудиторії.

Аудитори Чернігівщини забезпечили відшкодування втрат на суму 28,2 млн грн

Аудитори Чернігівщини забезпечили відшкодування втрат на суму 28,2 млн грн 15:40

За результатами проведених протягом січня – лютого 2023 року ревізій та перевірок закупівель фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області виявили порушень на суму 2,2 млн грн.

У Чернігівському районі на міні підірвався трактор, чоловік отримав травми

У Чернігівському районі на міні підірвався трактор, чоловік отримав травми 15:37

17 березня о 10:53 на узбіччі автодороги загального користування в напрямку села Скоринець Чернігівського району стався підрив трактора на вибуховому пристрої, попередньо протитанковій міні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини