Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 квітня, 05:07:03

"Чому міський голова не пускає нас на сесію?!" — сьогодні запитували обурені громадяни у голови ОДА

31.07.2014   14:01

Сьогодні чернігівці, незадоволені підвищенням тарифів на комунальні послуги, прийшли з протестом до будівлі міської ради. На жаль, місцеві посадовці зачинили перед людьми вхідні двері і не пустили їх на сесію.

Громадяни були вимушені колективно піти на прийом до голови облдержадміністрації Володимира Івашка, щоб запитати, чому ж мешканці Чернігова не можуть потрапити на сесію власної міської ради.

Очільник області поспілкувався з громадянами та пообіцяв допомогу у тих питаннях, що належать до компетенції обласної адміністрації.

— Міська рада як орган, що обирається громадою і відповідає перед нею, має дослухатися до людей, а не відгороджуватися від них силами правоохоронців. Сесії міськради мають проходити відкрито, і дивно, що посадовці місцевого самоврядування досі цього не розуміють,— сказав голова ОДА.— З якими б вимогами та проблемами до нас не приходили люди, ми маємо їх слухати. Я цілком розумію чернігівців. Адже не отримавши відповідей на свої запитання, вони звертаються до обласної виконавчої влади.

Після втручання Володимира Івашка людей таки пустили на сесію міської ради.

 

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини