Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 березня, 04:19:55

Підготовка до зими: максимальне використання місцевих ресурсів в умовах обмеженого фінансування

31.07.2014   07:01

Взяти під особистий контроль споживання газу в межах доведених лімітів, вжити заходів щодо переведення котелень на альтернативні види палива та розрахуватися за спожиті енергоносії – такі завдання перед керівниками міст і районів області поставив голова обласної державної адміністрації Володимир Івашко на засіданні Колегії.

Стан готовності підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років проаналізував директор Департаменту житлово-комунального господарства, регіонального розвитку та інфраструктури облдержадміністрації Петро Головач.

Він наголосив, що рівень готовності обладнання, яке буде задіяне в осінньо-зимовий період, становить майже 60%. В стані готовності 54,4% котелень, більша частина житлових будинків та об’єктів бюджетної сфери: дитячих садків, шкіл та лікарень.

Підхід до роботи в зимових умовах у районів різний. Якщо у м. Прилуки теплові мережі підготовлені на 100%, вище середньообласного показника проходить підготовка у м. Ніжин, Бахмацькому та Носівському районах, то у Срібнянському вона ще не розпочиналась.

Маючи значний знос водопровідних та каналізаційних мереж, зовсім не планували виконувати роботи по їх заміні у Борзнянському Городнянському, Козелецькому, Менському, Новгород-Сіверському, Носівському та Талалаївському районах.

Важливою складовою у забезпеченні стабільного енергопостачання є розрахунки за спожиті енергоносії та житлово-комунальні послуги, на що неодноразово звертав увагу голова облдержадміністрації. Проте серед найбільших боржників так і залишилися установи Козелецького, Ніжинського, Ріпкинського та Чернігівського районів.

Заслухавши звіти окремих голів РДА щодо готовності до опалювального сезону, очільник області нагадав, що цей період стане своєрідним іспитом для керівників районів на відповідність займаним посадам.

- Ще раз наголошую: в умовах обмежених фінансових ресурсів розраховувати на суттєву підтримку держави не варто. Необхідно якомога максимально використовувати місцеві ресурси та власний потенціал. Резервів у вас більш ніж достатньо. Пам’ятайте, що людям потрібні не ваші звіти про зроблене, а тепло в оселях взимку. Саме за цим критерієм вони даватимуть оцінку вашій роботі, тому ви несете за це особисту відповідальність, - підкреслив Володимир Івашко.
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:26

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечна подія, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 19 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини 10:21

Прикордоння Чернігівщини постійно піддається обстрілам. Попри це, у населених пунктах, до яких долітає, продовжують жити люди.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06

20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57

Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини