Чернігівці за військовий податок. Але - прогресивний!
Чергове недільне віче у Чернігові проти російської агресії обговорило ідею влади про введення 1,5 відсоткового податку "на війну". Цю тему підняв ведучий - голова обласної організації Народного Руху Володимир Ступак.
"Але ми виступаємо за те, щоб багаті платили більше за бідних!" - наголосив виступаючий. І пояснив: ті, хто має зарплату до 3 тисяч - хай буде !,% відсотка, а ті, що більше - 2 відсотки, ті ж, хто має зарплату 10 тисяч і більше (судді, прокурори), хай платять хоча б 3 відсотки".
Чернігівське віче підтримало таку пропозицію голосуванням.
Також підтримано пропозицію про продовження люстрації чернігівських чиновників обласним штабом національного спротиву. На віче можна було отримати четверте число "Люстраційного бюлетеня", що за нього відповідає член штабу Володимир Поліщук.
На віче не прийшов військовий комісар Нікулін - його просили пояснити про особливості мобілізації та про те, коли призвуть до армії чоловіків- біженців із Донбасу.
http://siver.com.ua/news/chernigivci_za_vijskovij_podatok_ale_progresivnij/2014-07-27-15082
Останні новини Чернігівщини
Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів 15:21
27 березня відбудеться засідання регіональних зборів, на яких буде обрано представника від Чернігівської області до складу Ради ветеранів війни за незалежність України при Міністерстві у справах ветеранів України.
Німеччина передала понад сотню генераторів для громад Чернігівщини 15:40
Цього місяця на Чернігівщину від німецьких партнерів надійшли 140 генераторів потужністю від 6,5 до 440 кВт.
Чернігівські поліцейські затримали підозрюваного у підпалі 15:08
Поліцейські Чернігівського райуправління поліції затримали 52-річного чоловіка, який підозрюється в умисному підпалі господарського приміщення на ґрунті конфлікту з сусідкою.
Поліція Чернігівщини затримала двох озброєних зловмисників, які вчинили розбійний напад на ветерана ЗСУ 14:47
Двоє мешканців Корюківщини озброївшись зв'язали та побили ветерана, щоб заволодіти його коштами у сумі 270 тисяч гривень.
Своєчасна діагностика та безперервне лікування – запорука ефективності в боротьбі з туберкульозом 14:14
Сьогодні, у Всесвітній день боротьби з туберкульозом, про протидію та запобігання цьому захворюванню говорили на брифінгу в медіацентрі Чернігівської ОВА.