Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 березня, 03:49:38

Відбулось чергове засідання Правління Української асоціації районних та обласних рад

28.07.2014   07:54Агенцiя

25 липня у м. Батурині Чернігівської області, на території національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця», під головуванням президента Української асоціації районних та обласних рад, голови Харківської обласної ради Сергія Чернова, відбулось чергове засідання Правління Асоціації.

Окрім голів обласних та районних рад участь у засідання взяли представники Верховної Ради України, Міністерства фінансів України, Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, Батуринської міської ради, міжнародних організацій, закладів освіти інші.

Члени Правління Асоціації під час засідання опрацювали 14 питань порядку денного та прийняли відповідні рішення. Найбільш обговорюваним питанням стало про внесення змін до Конституції України — голови рад підтримали ініціативу Президента України щодо децентралізації влади в Україні, але запропонували, через низку невідповідностей та суперечливих положень проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України», взяти за основу проект нормативного-правового акту розроблений Міністерством регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України у співпраці з Всеукраїнськими асоціаціями органів місцевого самоврядування. Відповідне рішення за дорученням буде надіслано до центральних органів влади.


Під час засідання члени Правління розглянули низку організаційних питань. Так рішенням «Про прийом до Асоціації нових членів» до складу Асоціації було включено Фрунзівську районну раду Одеської області.

Рішеннями щодо внесення змін до складу керівних органів Асоціації, до складу Президії Асоціації було включено Звєрєва Миколу Вікторовича, голову Чернігівської обласної ради, до складу Правління — Цьоменка Василя Григоровича, голову Катеринопільської районної ради Черкаської області. Також до обрання голови Донецької обласної ради повноважним представником Правління Асоціації став в.о. голови Донецької обласної ради Коваль Ігор Георгійович.

Розвиваючи міжнародну співпрацю, а також з метою виконання статутних завдань Асоціації, члени Правління уповноважили президента Асоціації Чернова С.І. підписати Меморандуми про співпрацю з Швейцарсько-українським проектом «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO та з Державною екологічною академією післядипломної освіти та управління. Свої підписи під намірами про співпрацю поставили Керівник проекту в Україні Оксана Гарнець та Ректор Академії Бондар Олександр Іванович відповідно.

Рішення Правління Асоціації будуть опубліковані на офіційному сайті Української асоціації районних та обласних рад після їх опрацювання та підписання президентом Асоціації.

Секретаріат Асоціації висловлює подяку голові Чернігівської обласної ради Звєрєву Миколі Вікторовичу, а також апарату Чернігівської обласної ради за сприяння в організації заходу.

Останні новини Чернігівщини

Автопарк Чернігівщини поповнився на 6 шкільних автобусів 12:59

Волонтери Львівщини доставили з Польщі для Чернігівщини 6 автобусів.

Замість «грошової допомоги» громадянка втратила понад 32 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахрайської схеми в Інтернеті 12:28

Поліцейські закликають громадян не переходити за сумнівними посиланнями в Інтернеті та не вводити секретні паролі своїх банківських карток на незнайомих та підозрілих веб-сайтах.

Чотири громади області приєдналися до швейцарсько-українського проєкту DECIDE 11:07

Чернігівська область стала п'ятим регіоном-партнером швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти».