Департаментом екології облдержадміністрації підготовлено річну Доповідь про стан довкілля Чернігівської області у 2013 році
Департаментом екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації підготовлена та розміщено на офіційному сайті Департаменту (http://eco23.gov.ua) «Доповідь про стан навколишнього природного середовища Чернігівської області у 2013 році» згідно із Законом України «Про охорону навколишнього середовища» та наказу Мінприроди України від 30.04.2014 №138.
Основна мета написання екологічних аналітичних матеріалів – висвітлення та ознайомлення широкого загалу державних і громадських органів, колективних підприємств, установ, організацій та громадян про стан навколишнього природного середовища Сіверського краю, його проблем та перспектив подальшого розвитку та використання природних ресурсів.
Матеріали даного видання знайомлять читачів зі станом екологічної ситуації в Чернігівській області, розкривають особливості всіх складових довкілля: стану атмосферного повітря, земельних та водних ресурсів, ситуації в сфері поводження з відходами, тенденційних змін у природно-заповідному фонді, стану рослинного та тваринного світу Чернігівщини.
Над доповіддю працював колектив Департаменту екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації при активній інформаційній підтримці суб’єктів системи екологічного моніторингу.
Н. Радченко, Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02
У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.
Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33
Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».
Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.
В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36
Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.