На Чернігівщині обстріляно з території Росії армійців у селі Грем'яч? ОНОВЛЕНО
З території Росії обстріляли наших армійців що контролюють кордон в селі Грем'яч. Про це інформує на сторінці Фейсбок журналіст Ігор Левенок.
"Друзі!!! Українці!!! Чернігівці!!! УВАГА!!! Щойно мені повідомили дуже тривожну інформацію. Десять хвилин тому з території Росії обстріляли наших армійців що контролюють кордон в селі Грем'яч. Наразі мені відомо, що булі чутні потужні вибухи та інтеннсивна стрілянина поблизу мосту через річку Судость. Цей міст котролювали підрозділи ЗСУ. Увесь особовий склад прикордонної застави "Гремяч" підняли до зброї...Поки що цевся інформація. Схоже, що війна прийшла й на нашу землю. Гуртуймося!!!!" - пише Ігор Левенок.
Наразі інформація уточнюється.
Ігор Левенок додає: "Схоже, що у Грем'ячі є жертви серед наших силовиків, бо від місця обстрілу швидко промчала "швидка"...
18.43. Блок-пост справді обстріляний. Туди зараз стягується автортранспорт силовиків, а звідти пронеслася швидка...
Продовжує інформувати Ігор Левенок.
18.45. Кажуть було щонайменше два потужних вибухи а потім стрілянина з автоматичної зброї...
19.13. Відомі деякі деталі... Вибухів було два. Схоже на те, що це був мінометний обстріл. Внаслідок першого вщент розтрощена сторожова будка біля мосту. Друга міна лягла поряд. Солдатів на посту було четверо. Один поранений.
Інформує журналіст Левенок.
19.28. Прикордонники підтверджують факт вибухів, втім кажуть, що наразі не готові офіційно прокоментувати ситуацію, мовляв "ведеться розслідування"..., розповідає Ігор Левенок.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100001978699952&hc_location=timeline
Офіційне спростування
Інформація, розповсюджена на власній сторінці у соціальній мережі Facebook чернігівським журналістом Ігорем Левенком та розтиражована декількома центральними та регіональними сайтами, про нібито здійснений мінометний обстріл місця несення служби прикордонним нарядом поблизу села Грем’яч Новгород-Сіверського району Чернігівської області з території Російської Федерації не відповідає дійсності.
Сьогодні вдень, під час несення служби прикордонним нарядом відділу прикордонної служби «Грем’яч» стався самовільний вибух гранати. Постраждалих серед складу прикордонного наряду немає. Збитків майну не нанесено.
Помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби підполковник О.В.Дудко
Останні новини Чернігівщини
«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45
20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.
Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39
До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.
Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35
Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.
20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30
День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression
ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01
Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.