Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 22 червня, 06:39:10

"Батьківщина" відзначає свій 15-річний ювілей

09.07.2014   10:26Агенцiя

Вона була засновано 9 липня 1999 року, і відтоді її незмінно очолює Юлія Тимошенко.

Завдяки харизмі і наполегливості нашого Лідера партія, яка починалася з купки ентузіастів, перетворилася на найпотужнішу в Україні структуру. Сьогодні до лав «Батьківщини» входить 600 тисяч українців, а осередки партії працюють в кожному населеному пункті.

В Чернігівській області до лав партії входять майже 20 тисяч членів партії, обласний осередок складається з 24 районних та 3 міських організацій, 566 зареєстрованих первинних партійних оргаізацій та 1098 дільничних партійних організацій на кожній виборчій дільниці.

Ми усвідомлюємо, що після революції досягнення нових політичних перемог неможливе без реформування, оновлення та модернізації партії. Саме тому «Батьківщина» веде роботу над помилками та готується до походу на наступні вибори із оновленою командою (в тому числі із представників Майдану), конструктивною і проєвропейською програмою дій і реформування України.


Олександр Кодола

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: як приготувати курку в рукаві для запікання 11:51

Винахідник рукавів для запікання — справжній геній. Адже це кухонне пристосування максимально спростило процес приготування страв і позбавило господинь від подальшої необхідності вимивати духову шафу.

21 червня – День літнього сонцестояння, або справжній День Купала

21 червня – День літнього сонцестояння, або справжній День Купала 11:49

Літнє сонцестояння – це астрономічний початок літа, у цей день у Північній півкулі встановлюється найдовший день та найкоротша ніч. Подібне явище спостерігається у цей же час у грудні, коли тривають найдовша ніч і найкоротший день у році.

Гороскоп на наступний тиждень з 21 по 27 червня

Гороскоп на наступний тиждень з 21 по 27 червня 11:44

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 21 по 27 червня 2021 року.

21 червня - Міжнародний День Йоги

21 червня - Міжнародний День Йоги 07:41

Йога є однією з найдавніших як фізичних, так і духовних, вольових практик, яка виникла в Індії. Слово «йога» в санскриті означає приєднуватися чи об’єднуватися, символізує об’єднання тіла і свідомості.