Чернігівщина залишається регіоном без конфронтацій та провокацій
На переконання голови обласної державної адміністрації Володимира Івашка, для цього навіть у нинішній ситуації є всі підстави.
Попри останні події в державі, на Чернігівщині триває конструктивна та плідна робота в усіх галузях життєдіяльності. У непростих фінансово-економічних умовах збережено позитивні тенденції розвитку багатьох сфер економіки.
— Суспільно-політична ситуація в регіоні контрольована і регульована. Обласна державна адміністрація, її структурні підрозділи, районні державні адміністрації докладають максимум зусиль для забезпечення сталого економічного і соціального розвитку області, — запевняє Володимир Івашко.
Проте загальнодержавна політична напруга та наявність військової загрози не можуть не відбиватися на діяльності виконавчої влади. Тому під посиленою її увагою постійно перебувають стан надання нагальної допомоги збройним силам та прикордонникам, забезпечення безперебійної роботи служб, відповідальних за життя та здоров’я людей, координація роботи правоохоронних органів з метою недопущення криміналізації становища, унеможливлення корупційних діянь.
Варто відзначити, що жителі Чернігівського краю рішуче засуджують спроби дестабілізувати ситуацію в області і країні, намагання порушити територіальну цілісність та суверенітет України. Численні заходи патріотичного спрямування, організовані громадськістю, органами влади та активно підтримані населенням області, є тому підтвердженням.
— Результатом цієї діяльності стали відсутність в області будь-яких проявів сепаратистських або проросійських настроїв. Населення демонструє високе патріотичне піднесення. Добровільне збирання підприємствами та окремими громадянами матеріальної та фінансової допомоги набуло масового характеру. Значна кількість жителів області бере участь у проведенні операцій у зоні АТО у складі підрозділів Збройних Сил та МВС України, — зауважує голова облдержадміністрації.
Основне завдання виконавчої влади Чернігівщини сьогодні, на думку Володимира Івашка, — забезпечення територіальної оборони області, збереження громадянського миру, допомога військовим та прикордонникам, утримання, а за можливості, й пришвидшення позитивної динаміки розвитку економіки області.
Останні новини Чернігівщини
«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45
20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.
Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39
До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.
Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35
Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.
20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30
День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression
ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01
Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.