Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 березня, 05:02:13

Правоохоронні органи більше не "імітуватимуть" боротьбу з корупцією

07.07.2014   08:24

— З початку березня в області правоохоронними органами було зафіксовано 24 випадки дій державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, що мають ознаки скоєння корупційних правопорушень. По всіх випадках, серед яких — і керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та їх заступники, заступники голів РДА — проводиться слідство. Всі винуваті будуть притягнуті до адміністративної або кримінальної відповідальності, — наголошує голова облдержадміністрації Володимир Івашко.

Також, за повідомленням правоохоронних органів, продовжуються заходи щодо вилучення у громадян незареєстрованої зброї.

— На жаль, є випадки, коли окремі воєнізовані громадські формування порушують закон або намагаються вирішити фінансові проблеми незаконними методами з застосуванням сили. У таких ситуаціях УМВС та СБУ реагуватимуть дуже жорстко, — каже очільник області.

Після оптимізації структури ОДА було виокремлено спеціальний підрозділ, який буде слідкувати за дотриманням законодавства про боротьбу з корупцією, а не тільки узагальнювати статистичну інформацію, як це було раніше. За дорученням голови облдержадміністрації протягом останніх місяців здійснюється моніторинг цін, за якими бюджетні установи закупляють товари та послуги. Зараз вже за виявленими фактами перевіряються безпосередньо бюджетні установи Козелецького та Ріпкинського районів.

Якщо будуть виявлені факти корупції чи хабарництва, чи система «відкатів», матеріали підуть у правоохоронні органи — такою є позиція голови облдержадміністрації.

Останні новини Чернігівщини

Автопарк Чернігівщини поповнився на 6 шкільних автобусів 12:59

Волонтери Львівщини доставили з Польщі для Чернігівщини 6 автобусів.

Замість «грошової допомоги» громадянка втратила понад 32 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахрайської схеми в Інтернеті 12:28

Поліцейські закликають громадян не переходити за сумнівними посиланнями в Інтернеті та не вводити секретні паролі своїх банківських карток на незнайомих та підозрілих веб-сайтах.

Чотири громади області приєдналися до швейцарсько-українського проєкту DECIDE 11:07

Чернігівська область стала п'ятим регіоном-партнером швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти».