Засідання круглого столу в рамках підготовки до чергового Форуму Громадянської Асамблеї
Як громадянське суспільство в Україні допоможе євроінтеграції? Що заважає українцям бути європейцями? Та що думають у регіонах з приводу оптимальних шляхів розвитку країни? Цим питанням присвячений круглий стіл для громадських діячів, який є підготовкою до всеукраїнського форуму “громадянське суспільство в Україні”.
Засідання круглих столів, які проводяться по всій Україні в рамках підготовки до чергового Форуму Громадянської Асамблеї, спрямовані на створення певних пропозицій громадськості щодо розбудови громадянського суспільства та євро інтеграції. Ці пропозиції будуть направлені для ознайомлення до Кабінету міністрів. Але питання в тому, щоб влада до них дослухалася.
Тож найперша ціль круглого столу – розробка конкретних механізмів впливу громадськості на владу, дійсної участі в процесі розбудови держави. Над цим працюють громадські діячі в різних сферах суспільної діяльності. Їх ідеї можуть стати саме тим поштовхом, який призведе до збільшення вагомості суспільства перед державою.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 12:09
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
«Мечем і волею»: у Чернігові погасили нову марку 11:59
Уже традиційно історичні дати в Україні закарбовуються в поштових марках. Тож і в день початку повномасштабної війни рф проти Української держави офіцери оперативного командування "Північ" за традицією долучилися до погашення нової поштової марки від Укрпошта.
До уваги водіїв! Тимчасово ускладнено рух по вулиці Воскресенській, 23 08:27
У зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 100 мм по вулиці Воскресенській, 23, тимчасово ускладнено рух транспорту в зоні виконання робіт.
Повідомлено про підозру “директору” філії агропідприємства, яке окупанти привласнили на Луганщині 08:26
Депутат селищної ради Старобільського району після окупації Луганської області добровільно обійняв посаду директора філіалу агрокомпанії та схиляв колишніх працівників до співпраці з ворожою владою.
25 лютого: цей день в Україні і світі 08:24
День 1463 Російська агресія - Day 1463 Russian aggression