Чернігівська "Свобода" пропонує змінити комуністичну назву однієї з вулиць
2 липня активісти Чернігівської міської організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" запропонували змінити назву вулиці міста 50 років ВЛКСМ на вулицю імені Олексія Коновалова, свободівця, офіцера Чернігівського батальйону територіяльної оборони, який трагічно загинув у зоні проведення Антитерористичної операції.
Олексій Коновалов за спеціяльністю був зв'язківцем, керував військовим підрозділом на блокпосту на півночі Луганської области біля с. Велика Чернігівка Станично-Луганського району. На війну пішов добровольцем.
Націоналісти переконані, що держава живе та успішно розвивається лише тоді, коли вона підтримує та оберігає власну національну ідеологію, а мета діяльности органів місцевого самоврядування – це максимальне забезпечення захисту інтересів громад.
Місцева влада, яка обрана громадою, не повинна підтримувати – діями чи бездіяльністю – комуністичну колонізаторську ідеологію, а має розвивати державницьку ідеологію, дієвою складовою якої є заміна совєцької топоніміки: назв вулиць, провулків, площ на українську та патріотичну.
Свободівці просять внести до порядку денного чергової сесії Чернігівської міської ради це звернення для голосування депутатами та ухвалення відповідного рішення.
Прес-служба Чернігівської обласної організації ВО «Свобода»
Останні новини Чернігівщини
За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44
Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.
Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33
З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.
Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10
У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.
Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35
Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.
Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03
Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.