Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 березня, 10:41:27

Володимир Івашко: "Треба шукати вірні рішення у спільній праці з громадськістю"

02.07.2014   18:40

Таку думку очільник області озвучив під час зустрічі з членами Президії Громадської ради при облдержадміністрації.

Розпочинаючи зустріч, він зауважив, що суспільно-політична ситуація на Чернігівщині залишається стабільною без явних проявів сепаратизму, намагання ж окремих сил дестабілізувати ситуацію одразу ж потрапляють у поле зору правоохоронних органів.

Відзначивши плідну діяльність громадських організацій, політичних партій на благо нашої територіальної громади, голова облдержадміністрації відзначив, що ще ефективнішою дана робота була б при тісній взаємодії та порозумінні з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.

— Система органів влади ще дуже забюрократизована. Для зміни ситуації потрібна потужна лобістська робота громадських організацій, адже проблем, які треба вирішувати, ще дуже багато. Влада чекає від громадськості зважених та кваліфікованих рекомендацій, наприклад, як це було у питанні створення РЛП «Ялівщина». Ми теж поступово змінюємо стару систему і методи роботи, але для того, щоб були реальні результати цих змін, потрібен певний час, — підкреслив Володимир Івашко.

У свою чергу голова Громадської ради Наталія Проскуріна зауважила, що основною задачею ради є налагодження ефективної взаємодії органів виконавчої влади з громадськістю та врахування громадської думки під час формування державної політики.

За її словами, Громадська рада піднімає питання не особистого характеру, а питання суспільно значущі, при вирішенні яких влада повинна враховувати громадську думку.

Стосовно ж РЛП «Ялівщина», то, зважаючи на суспільний резонанс даного питання, Наталія Проскуріна звернулася до Володимира Івашка від імені усієї Громадської ради з проханням взяти під особистий контроль виконання заходів щодо забезпечення розробки проекту організації території регіонального ландшафтного парку «Ялівщина», охорони, відтворення та рекреаційного використання його комплексів і об’єктів.

Зі свого боку голова облдержадміністрації зазначив, що найефективнішою у цьому напрямку буде спільна робота обласної адміністрації, директора РЛП «Ялівщина» та наглядової ради, яка буде створена.

— При всій повазі до прийнятого рішення повинен бути постійний громадський контроль, — наголосив Володимир Івашко.

Також піднімалося питання створення перешкод для роботи підприємців з боку контролюючих та перевіряючи органів, пасажирських перевезень, земельні та екологічні питання.

Детально розглянувши усі озвучені проблеми, голова облдержадміністрації запевнив, що за підсумками зустрічі підпише відповідне доручення з визначенням відповідальних за вирішення даних питань та строками виконання. У свою чергу, від Громадської ради очільник області чекає конструктивних пропозицій задля позитивних змін. Адже сучасні реалії є викликом не тільки для влади, а й для усього громадянського суспільства.
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.