Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 грудня, 14:11:47

Свято у Сеньківці не відбулося. Через відмову української сторони

28.06.2014   13:55

Сьогодні, 28 червня на кордоні трьох держав, неподалік с. Сеньківка Городнянського району, Російська Федерація планувала проводити фестиваль «Слов’янська єдність — 2014». Захід було анонсовано як свято єдності трьох слов’янських держав — Росії, України та Білорусі.

Українська сторона у заходах брати участь відмовилась.

— Офіційна позиція обласної держадміністрації чітка і зрозуміла — не підтримувати проведення цього фестивалю, — заявив голова Чернігівської обласної державної адміністрації Володимир Івашко. — Враховуючи складну військово-політичну ситуацію, яка склалася на кордоні України і всередині держави, коли на Донеччині та Луганщині отримують тяжкі поранення і гинуть українські військові — ми не маємо морального права брати участь у зазначеному заході, тим більше говорити про якусь дружбу.

За словами начальника прес-служби Чернігівського прикордонного загону підполковника Олександра Дудка, станом на 11 годину 28 червня жодних святкових заходів біля «Монументу дружби» не спостерігається.

— На перетині кордону трьох держав знаходяться тільки прикордонні наряди Росії, України та Білорусі. Офіційні делегації, туристи чи представники творчих колективів кордон сьогодні не перетинали, — каже Олександр Дудко.

Останні новини Чернігівщини

Укриття, харчоблок і осередок «Захисту України»: які новини в ліцеях у Тупичеві і Городні 11:28

Чернігівська ОВА багато уваги приділяє саме освітньому компоненту і працює над тим, щоб якомога більше дітей мали змогу навчатися очно. У рамках робочого візиту в громади начальник ОВА В’ячеслав Чаус відвідав ліцеї в Тупичеві і Городні.

Доступність починається з нас: у Чернігові відбулась тематична конференція 11:24

Питання психологічної взаємодії з ветеранами та їхніми родинами обговорили сьогодні учасники тематичної конференції, яка відбулася в КНП «Ветеранський простір». Співорганізатором події виступила громадська організація «Ветеранська спільнота України «Серцевір».

Вибухотехніки поліції Чернігівщини продовжують знешкоджувати збиті ворожі безпілотники 11:22

Днями співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини знешкодили нерозірвану бойову частину ворожого ударного безпілотника, який був збитий Силами оборони України у Чернігівському районі.

Поліцейські Чернігівщини вибороли призові місця на Всеукраїнських ветеранських змаганнях 11:21

Днями у Києві відбувся турнір «Звитяга нескорених», який об’єднав 500 ветеранів, ветеранок та поранених захисників з усієї України.

Компенсаційні програми для роботодавців, які сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю

Компенсаційні програми для роботодавців, які сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю 11:19

Служба зайнятості надає фінансову підтримку роботодавцям, які винаймають чи облаштовують робочі місця для людей з інвалідністю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини