Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 березня, 14:00:28

Військові будні, матеріальне забезпечення, підтримка земляків та очікування плану "Б"

28.06.2014   09:49Агенцiя

Про все це начистоту та без купюр розказав чернігівським журналістам командир взводу зв’язку 13-го батальйону територіальної оборони, який нині дислокується в Луганській області, Ігор Андрійченко.

Після мобілізації та бойового злагодження Ігор Андрійченко прослужив в зоні АТО більше місяця, а нині приїхав додому у відпустку, аби побачити новонародженого сина.

Довкола того, що відбувається у зоні проведення антитерористичної операції, сьогодні точиться чимало розмов. Ігор Андрійченко про побутові незручності говорить небагато. Головне, що батальйон дійсно відчуває підтримку чернігівців. Найбільше бойовий дух військовим піднімають дитячі малюнки та листи з дому. Далеко не останню роль у створенні більш-менш комфортних умов несення служби відіграла допомога громадських активістів, але сьогодні, коли побут потроху налагодили, потреби в батальйону не такі великі. Тож, аби дійсно підтримувати військових, а не доправляти їм «непотріб», необхідно заздалегідь зв’язуватись з контактними особами. Серед потреб Ігор Андрійченко особливо виділів прилади нічного бачення та засоби зв’язку, адже сьогодні доводиться працювати на морально та фізично застарілому обладнанні.

Говорячи ж про загальну обстановку в місці несення служби, чернігівець наголошує, що далеко не весь Схід — сепаратисти і терористи, багато там і патріотів, які навіть у цей скрутний час влаштовують конкурси з читання віршів Шевченка та носять українську символіку. Чимала кількість населення не висловлює своїх симпатій жодній із сторін конфлікту, просто очікує завершення війни. Очікують і військові, щоправда, вони — наказів.

Згодні військовослужбовці й з тим, що українські ЗМІ створюють патріотично налаштовані новини, і не показують всього, що відбувається в зоні АТО, адже в іншому разі Україна впаде в глибоку депресію. Та разом з тим закликають українських медійників ставити вищим військовим чинам і неприємні запитання.


http://chodtrk.com.ua/?p=15513

Останні новини Чернігівщини

Упродовж минулого тижня рятувальники Чернігівщини 132 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій та проведення інших невідкладних робіт

Упродовж минулого тижня рятувальники Чернігівщини 132 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій та проведення інших невідкладних робіт 13:59

Упродовж минулого тижня (з 20 по 27 березня 2023 року) щоденно в підрозділах Головного управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 211 чоловік особового складу та 74 одиниці основної і спеціальної техніки.

Проведеною ревізією у Чернігівському аварійно-рятувальному загоні спеціального призначення виявлено втрати на понад 1,1 млн грн

Проведеною ревізією у Чернігівському аварійно-рятувальному загоні спеціального призначення виявлено втрати на понад 1,1 млн грн 13:58

Фахівці Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області провели планову ревізію фінансово-господарської діяльності Чернігівського аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Чернігівській області за період з 01.01.2019 по 31.10.2022 і виявили фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму понад 1,1 млн грн.

“Вечір камерної музики”: Антоніо Вівальді

“Вечір камерної музики”: Антоніо Вівальді 13:54

Два століття після смерті ім’я Антоніо Вівальді і його творчість були в забутті. А нині виконавці і любителі музики все ще намагаються осягнути велич творчого спадку італійського композитора-новатора. З перших нот можна впізнати почерк маестро, і його творіння користуються великою популярністю.

 СБУ блокувала діяльність ворожих пропагандистів у прикордонні

СБУ блокувала діяльність ворожих пропагандистів у прикордонні 13:47

На Чернігівщині кіберфахівці СБУ викрили ворожих агітаторів, які у соціальних мережах поширювали російську пропаганду.

27 березня: Цей день в Україні та в світі

27 березня: Цей день в Україні та в світі 13:41

ДЕНЬ 397 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 397 RUSSIAN AGRESSION