Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 березня, 10:27:30

З нагоди 18-ї річниці Конституції України

28.06.2014   06:49

27 червня, напередодні Дня Конституції України, в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм пройшли урочисті збори та святковий концерт.

Вітаючи присутніх зі святом, голова обласної державної адміністрації Володимир Івашко наголосив, що Основний Закон України, вісімнадцяту річницю якого ми святкуємо 28 червня, має величезне значення для розбудови держави, утвердження демократії, розширення прав та свобод людини, громадянина.
Нині перед Україною стоять надзвичайно важливі завдання – об’єднати суспільство на засадах демократичної республіканської ідеї і побудувати сильну країну з європейськими стандартами життя.
«Принцип державності здійснюється демократичною країною через всю систему її органів - законодавчих, виконавчих, судових. Зі змінами у Конституції головну та об’єднуючу роль будуть відігравати інститути місцевого самоврядування», - зазначив Володимир Івашко.

Звертаючись до присутніх, Валентин Мельничук зазначив, що цього знаменного дня відбулося остаточне завершення юридичного оформлення України як повноцінної держави.
- Сьогодні йде планомірна підготовка до внесення відповідних змін до Конституції, які децентралізують владу і нададуть радам усіх рівнів повнокровну фінансову і організаційну самодостатність.
- Вісімнадцять років з новою Конституцією – це не тільки кроки вперед, але й вимушене гальмування, допущені недоліки та прорахунки. І чим швидше їх ми подолаємо, тим ближчими будуть гарантовані Основним Законом ідеали гідного життя наших громадян, - наголосив Валентин Мельничук.

З нагоди Дня Конституції України Валентин Мельничук вручив також почесні грамоти разом з відзнаками:
- голові наглядової ради приватного акціонерного товариства «Побутові послуги» м. Чернігів Олександру Аврамову;
- старшому інспектору відділу організації цивільного захисту населення і територій управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи обласної державної адміністрації Петру Закревському;
- завідувачу сектору інспектування у сфері житлово-комунального господарства та будівництва відділу інспектування у сфері послуг Державної фінансової інспекції в Чернігівській області Анжелі Кравець;
- головному спеціаліст відділу орендних відносин регіонального відділення Фонду державного майна України по Чернігівській області Юлії Писанко;
- лікарю – ендоскопісту кабінету ендоскопічних досліджень комунального лікувально-профілактичного закладу «Чернігівська обласна лікарня» Віктору Хілкову.

Під час святкового концерту свою майстерність продемонстрував академічний ансамбль пісні і танцю “Сіверські клейноди” обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:26

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечна подія, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 19 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини 10:21

Прикордоння Чернігівщини постійно піддається обстрілам. Попри це, у населених пунктах, до яких долітає, продовжують жити люди.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06

20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57

Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини