Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 березня, 15:22:14

Робоча поїздка голови облдержадміністрації до Сосницького району

26.06.2014   12:24

25 червня голова обласної державної адміністрації Володимир Івашко перебував з робочою поїздкою у Сосницькому районі. Очільник області відвідв дитячий заклад оздоровлення та відпочинку ім. Щорса при ДП «Дитячий санаторій ім. Щорса».

Цей сезонний санаторій функціонує з 1920 року, а як дитячий санаторій – з 2001 року. Займає площу 4,06 га.

Розрахункова місткість дитячого санаторію 145 ліжко-місць, фактична – 200. Всього спальних корпусів 8. Санаторій має два спортивні майданчики, бібліотеку, танцювальний та дитячий майданчики, дві ігрові кімнати, які відповідають санітарно-гігієнічним нормам.

Готові до експлуатації лазня, душові кабіни, пральня з пральною машиною і центрифугою.

В санаторії централізоване джерело водопостачання і каналізації. Працюють дві свердловини, тому холодною і гарячою водою санаторій забезпечений.

Приміщення медичного призначення налічує два лікувальні корпуси, кабінети лікарів, кімнати медичних сестер, процедурні, ізолятор.

Оздоровлення проводиться за рахунок коштів фонду соціального страхування, місцевих бюджетів, батьківської доплати. У 2014 році заплановано оздоровити 120 дітей з Сосницького, Коропського, Корюківського, Семенівського та Новгород-Сіверського районів.Сьогодні у санаторії перебуває 81 дитина.

Голова облдержадміністрації ознайомився з матеріально-технічною базою закладу та поспілкувався з дітьми, які розповіли йому про свій цікавий та змістовний відпочинок.

Останні новини Чернігівщини

Автопарк Чернігівщини поповнився на 6 шкільних автобусів 12:59

Волонтери Львівщини доставили з Польщі для Чернігівщини 6 автобусів.

Замість «грошової допомоги» громадянка втратила понад 32 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахрайської схеми в Інтернеті 12:28

Поліцейські закликають громадян не переходити за сумнівними посиланнями в Інтернеті та не вводити секретні паролі своїх банківських карток на незнайомих та підозрілих веб-сайтах.

Чотири громади області приєдналися до швейцарсько-українського проєкту DECIDE 11:07

Чернігівська область стала п'ятим регіоном-партнером швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти».