Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 травня, 22:33:43

Голова облдержадміністрації: корупціонери та хабарники будуть нести кримінальну відповідальність незалежно від посад та партійної приналежності

25.06.2014   13:51

Днями співробітники Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Чернігівській області спільно з районними колегами затримали при одержанні неправомірної вигоди лікаря-кардіолога однієї з районних лікарень Чернігівщини. Він вимагав та отримав від призовника гроші за видачу фіктивного висновку про хворобу щоб у подальшому не проходити службу у Збройних Силах України.

Коментуючи цей ганебний факт, голова обласної державної адміністрації Володимир Івашко підкреслив:

- В цей складний для країни час нашими пріоритетами є безпека громадян та їх життєдіяльності, безжальне викорінення корупції та покарання тих, хто продає і зраджує державу. Корупція і хабарництво – це важкі хвороби нашого суспільства, стримуючий фактор його подальшого розвитку. Але ми мусимо їх подолати.

Я підкреслюю і наголошую: закон один для всіх. Особи, які скоїли корупційні діяння, будуть нести кримінальну відповідальність незалежно від посад, звань, родинних зв’язків та партійної приналежності. Ми всі маємо докласти максимальні зусилля для того, щоб зробити нашу область безпечною, де не будуть розуміти, що таке відкати, побори, хабарництво.

Щорічно країна втрачає мільярди гривень, які не поступають до бюджету через корупційні схеми та осідають у кишенях чиновників. Саме тому нещадна боротьба з корупцією – це шлях до зміцнення довіри громадян України до влади, до посадових осіб, які її представляють, до політичних і соціально-економічних реформ, що проводяться сьогодні в державі.
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37

Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України

На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33

Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12

Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.

 Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів

Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30

За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.