Штаб спротиву запрошує Володимира Івашка прозвітуватися
Чергове засідання обласного штабу національного спротиву вирішило звернутися до голови обласної державної адміністрації Володимира Івашка та його заступників - Сергія Журмана і Костянтина Лубенцова з пропозицією прозвітувати про свої 100 днів роботи на керівних посадах, куди їх рекомендував штаб.
Також вирішено порадити й іншим керівникам, які отримували голос довіри від штабу, прозвітуватися - першому заступнику міського голови Миколі Миргородському, секретарю міської ради В.Кухарю, прокурору області В.Стеценку та іншим. "Майдан змінив суспільство і звіт перед громадськістю державного чиновника має стати нормою" - наголосили у штабі.
Також штаб, заслухавши інформацію Сергія Берестового, який з обуренням виступив проти згадки його прізвища в контексті люстрації, ще раз підкреслив: обласний штаб національного спротиву, який виконує функції громадського люстраційного комітету, не розглядав питання про внесення С. Берестового до люстраційного списку, адже ми переконані, що люстрації підлягають державні чиновники, а не підприємці. Відповідальність же за заяви про внесення когось у якісь списки лежить на тих організаціях та особах, які ці заяви поширюють. Штаб до таких заяв стосунку не має.
Василь Чепурний, керівник прес- служби обласного штабу національного спротиву
Останні новини Чернігівщини
«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45
20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.
Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39
До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.
Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35
Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.
20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30
День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression
ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01
Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.