Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 липня, 05:46:50

Голова обласної державної адміністрації: "Наш обов’язок – забезпечити повний соціальний захист сімей мобілізованих"

23.06.2014   13:11

На цьому Володимир Івашко наголосив під час проведення оперативної наради з керівниками структурних підрозділів ОДА. Згідно з дорученням голови облдержадміністрації, соціальними працівниками області відвідано 847 сімей. Робота продовжується.

Якщо проаналізувати проблеми, що порушувалися під час відвідування членів сімей мобілізованих, то можна зробити висновок, що більшість їх стосується питань побутового та сільськогосподарського характеру, а також забезпечення мобілізованих одягом, харчуванням, засобами гігієни, створення належних умов для їх проживання, проблем виплати кредитних зобов’язань, обробки земельних ділянок, повернення додому мобілізованих.

Очільник області підкреслив: «Ми не можемо впливати на час перебування мобілізованих в армії. Однак всі інші питання соціального захисту таких родин ми обов'язково маємо вирішити на нашому рівні".

Він наголосив, що в районах достатньо ресурсів та можливостей вирішити нагальні питання сімей мобілізованих власними силами. Було б людське бажання місцевої влади допомогти тим, хто звертається до неї з проханнями.

Володимир Івашко доручив Департаменту соціального захисту населення виступити модератором та координатором даної роботи із залученням до неї місцевої влади та відповідних служб – освіти, охорони здоров’я, військоматів тощо. Не повинні також стояти осторонь місцеві підприємці та агроформування.

«Всі питання, з якими до нас звертаються люди, мають бути вирішені. Не треба довго вивчати і звітувати, треба брати на контроль і виконувати», - підкреслив голова облдержадміністрації.
 

Останні новини Чернігівщини

На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17

Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.

У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37

Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.

«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16

Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.

Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.

«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11

Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини