Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 вересня, 18:09:19

Чернігів туристичний активізував підготовку до Євро-2012

11.01.2012   10:29Агенцiя

Чернігівські влада й громадськість активізують роботу, спрямовану на підвищення туристичної привабливості обласного центру для гостей чемпіонату Євро-2012. Зокрема, у Чернігові обговорено концепцію розбудови стародавнього Дитинця, розробляють програму культурних заходів на рік, готують волонтерів.

"На часі - питання здійснення реконструкції та реставрації об’єктів, розташованих на території Валу", - зазначив на засіданні Громадської гуманітарної ради, присвяченому питанню розбудови Чернігівського Дитинця та комплексу історико-архітектурних пам’яток ХІ-ХІХ століть, голова облдержадміністрації Володимир Хоменко.

Учасникам зібрання було представлено проект реконструкції Валу, виконаний у форматі 3D. Він викликав жваве обговорення присутніх, які, виступаючи за необхідність змін, закликали діяти обережно з огляду на унікальність території.

Підсумовуючи розмову, Володимир Хоменко підкреслив, що наступним кроком має стати спільна ефективна робота владних структур з працівниками Національного архітектурно-історичного заповідника "Чернігів Стародавній" та науковцями. Їм необхідно буде визначити межі Чернігівського Дитинця ХІ-ХІХ століть, провести інвентаризацію його забудови, археологічні дослідження, консервацію та музеєфікацію об’єктів тощо.

Небайдужість до Євро-2012 виявляють також чернігівські майстри та підприємці. Нещодавно вони запропонували власним коштом встановити на Валу сувенірні кіоски та павільйони громадського харчування. Керівництво заповідника "Чернігів Стародавній" сприйняло ідею позитивно, оскільки її реалізація сприятиме поліпшенню туристичної інфраструктури міста.

Над тим, чим привабити гостей футбольного чемпіонату до Чернігова, думають і в міській раді. Як повідомив газеті "Чернігівські відомості" начальник управління стратегічного розвитку міста і туризму Борис Атрощенко, на кінець травня в обласному центрі запланували масштабний мультифестиваль "Романтик".

«Цей захід триватиме три дні і включатиме в себе близько 15 подій. Це - фестивалі танго, наречених, фестиваль повітряних куль, майстер-класи та виставки народних ремесел. Нам важливо, щоб людина, приїжджаючи до міста, могла не тільки помилуватися історичними пам’ятками, а й знайти якусь цікаву справу чи розвагу», - зазначив посадовець.

Велика робота, за словами Бориса Атрощенка, розгортається управлінням для підвищення туристичного іміджу Чернігова. У Львові та зарубіжних містах-побратимах обласного центру буде розміщено постери про Чернігів; рекламні ролики про місто вже демонструють в аеропорту "Бориспіль" та на каналі "Погода". Оновлюється також туристична карта обласного центру, відбувається підготовка до зйомок документального фільму про Чернігів, молодь готується працювати волонтерами. Цієї "професії", зазначив Б.Атрошенко, навчають зараз громадські організації, вищі навчальні заклади, молодіжні центри, клуби і гуртки міста. Скоординувати роботу добровільних помічників допоможуть заплановані на найближчий час круглий стіл та конференція.

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article;jsessionid=AD88E5D998EDD9A7EAA5CC750D8C1981?art_id=244845610&cat_id=244276429

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Останні новини Чернігівщини

 Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх

Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх 09:03

Вчора, 28 вересня, слідчі поліції відкрили провадження за статтею 396 Кримінального кодексу України (приховування тяжкого злочину) щодо посадових осіб установ освіти Чернігова, які могли приховати можливі факти розбещення неповнолітніх вчителем.

Із досвіду вшанування пам’яті загиблих Захисників України: Михайло-Коцюбинське 09:00

Важливим напрямом державної політики національної пам’яті в громадах України, зокрема й в Чернігівській області, є увічнення пам’яті про воїнів, які віддали своє життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність України у протистоянні російській агресії.

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети».

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети». 08:56

Про це заявила очільниця Чернігівського обласного центру зайнятості на брифінгу в ОВА, що відбувся в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен», ініційованої Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, яка стартувала у вересні і триватиме до кінця жовтня поточного року.

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола»

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола» 08:54

У серпні ВООЗ опублікувала оцінку ризику нового штаму коронавірусу, відомого під назвою «Pirola», як такого, що потребує моніторингу на рівні кожної країни. Новий варіант вірусу (BA.2.86) вперше був зафіксований в Ізраїлі, потім зʼявився в США, Данії та Великобританії.

29 вересня: цей день в Україні і світі

29 вересня: цей день в Україні і світі 08:49

ДЕНЬ 583 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 583 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини