Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 19 вересня, 22:59:35

На Чернігівщині призначено нового начальника Державної автомобільної інспекції

18.06.2014   11:00

Наказом МВС України начальником управління Державної автомобільної інспекції УМВС України в Чернігівській області призначено підполковника міліції Побережця Артура Анатолійовича.

Артур Анатолійович народився 2 вересня 1966 року в Києві, освіта вища, закінчив Київський державний педагогічний інститут імені Драгоманова.

Службу в органах внутрішніх справ розпочав у липні 1992 року на посаді старшого інспектора дорожньо-патрульної служби. Обіймав різні посади в Державній автомобільній інспекції міста Києва.

З 2003 року - командир взводу першого оперативного батальйону дорожньо-патрульної служби ДАІ спеціального загону «Кобра» особливого призначення при МВС України.

В 2010 році був призначений на посаду заступника начальника відділу з організації діяльності автомобільно-технічної інспекції та реєстраційно-екзаменаційної роботи відділу Державної автомобільної інспекції УМВС України в Чернігівській області. З 2012 року - заступник начальника управління Державної автомобільної інспекції ГУ МВС України в Харківській області.

Останні новини Чернігівщини

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома 13:07

Будь-яку найсмачнішу страву може зіпсувати один маленький нюанс. З іншого боку, цей самий нюанс може кардинально поліпшити смак навіть найбільш невдалої страви.

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять 13:00

Швидше за все, не залишилося жодної людини, яка хоч раз не пройшла б який-небудь психологічний тест.

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня 12:33

Головна подія тижня відбудеться 23 вересня. Йдеться про осіннє рівнодення, у цей день Сонце зайде у знак Терезів. Крім того, період з вівторка до п’ятниці відрізняється завзятістю, посиленням свого впливу, захопленням влади.

19 вересня - День народження смайла

19 вересня - День народження смайла 12:24

19 вересня 1982 в 11:44 ранку Скотт Фалман, професор психології університету Карнегі Меллон у Піттсбурзі, відправив колегам електронне повідомлення.