Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 вересня, 19:20:06

Представники китайської компанії “ХІНГ ЮАНЬ” відвідали Чернігів

11.01.2012   07:22

10 січня секретар Чернігівської міської ради Олег Шеремет зустрівся з керівництвом китайської компанії “Hengyuan International Engineering Group Co., Ltd”, що спеціалізується на виготовленні устаткування і проектуванні робіт по будівництву ліній цементного виробництва. Під час зустрічі обговорені можливості реалізації конкретних інвестиційних проектів на території м. Чернігова.

Олег Шеремет повідомив китайських гостей про візит чернігівської делегації на чолі з міським головою Олександром Соколовим до Китаю у жовтні минулого року, який, на його думку, сприятиме налагодженню нових перспектив співробітництва з китайськими партнерами, що відповідає розвитку східного вектора зовнішньої політики України.

Заступник керівника китайської компанії Чжоу Чанцзинь зауважив, що їх компанія зацікавлена у вкладанні інвестицій в українську економіку, і, зокрема, економіку Чернігівщини. Китайські гості зазначили, що мають великий досвід у будівництві великих промислових об’єктів, наприклад, у Росії (м. Пенза) та Білорусі (м. Могилев), а їх виробництво відповідає світовим стандартам, особливо у дотриманні необхідних екологічних норм.

Олег Шеремет підкреслив, що міська влада відкрита для партнерства та підтримки спільних взаємовигідних проектів, і висловив переконання, що співробітництво у різних сферах між нашими народами має великий потенціал, що сприятиме економічному зростанню обох держав.

 

Довідково:

Компанія “Hengyuan International Engineering Group Co., Ltd” являється міжнародною інженерною корпорацією з дослідження та виготовлення устаткування та проектування робіт.

За останні 10 років підписала понад 30 контрактів на побудову ліній цементного виробництва з щоденним випуском від 1500 до 5000 тон продукції; створила більше 20 об’єктів, таких як: станція для мелення цементу, транзитна станція, електростанція відпрацьованого тепла низької температури, 40 об’єктів хімічної промисловості (загальною вартістю 4,5 млрд. доларів США).

Протягом 3-х останніх років компанія “Hengyuan International Engineering Group Co., Ltd” отримувала звання “Авангард Китайської Промисловості”, а в 2008 році отримала звання “Найсильнішого підприємства китайської цементної промисловості”.

До складу компанії входять 5 філіалів та близько 3500 робітників.

Останні новини Чернігівщини

 Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх

Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх 09:03

Вчора, 28 вересня, слідчі поліції відкрили провадження за статтею 396 Кримінального кодексу України (приховування тяжкого злочину) щодо посадових осіб установ освіти Чернігова, які могли приховати можливі факти розбещення неповнолітніх вчителем.

Із досвіду вшанування пам’яті загиблих Захисників України: Михайло-Коцюбинське 09:00

Важливим напрямом державної політики національної пам’яті в громадах України, зокрема й в Чернігівській області, є увічнення пам’яті про воїнів, які віддали своє життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність України у протистоянні російській агресії.

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети».

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети». 08:56

Про це заявила очільниця Чернігівського обласного центру зайнятості на брифінгу в ОВА, що відбувся в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен», ініційованої Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, яка стартувала у вересні і триватиме до кінця жовтня поточного року.

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола»

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола» 08:54

У серпні ВООЗ опублікувала оцінку ризику нового штаму коронавірусу, відомого під назвою «Pirola», як такого, що потребує моніторингу на рівні кожної країни. Новий варіант вірусу (BA.2.86) вперше був зафіксований в Ізраїлі, потім зʼявився в США, Данії та Великобританії.

29 вересня: цей день в Україні і світі

29 вересня: цей день в Україні і світі 08:49

ДЕНЬ 583 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 583 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини