Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 березня, 20:35:46

У Ніжині створено антикорупційне бюро

10.06.2014   08:02Агенцiя

Під час подій Майдану, революції гідності, лідери політичних партій декларували однією із головних цілей подальшої діяльності своїх організацій боротьбу з корупцією.

На жаль, небажання більшості депутатів Верховної Ради проголосувати за створення антикорупційного бюро України та створення законного підґрунтя для його функціонування спонукає нас до дій.

Саме тому, Ініціативна група Ніжину та Ніжинського району прийняла рішення про створення громадської організації «Ніжинське Антикорупційне Бюро».

ГО «НАБ» зареєстроване 28.05.2014 р. та вже розпочало свою діяльність.

Головним завданням нашої організації є нагляд за дотриманням та виконанням законів України держслужбовцями, виконавчими органами, керівниками підприємств всіх форм власності та ін. А також підтримка населення Ніжина та району в відстоюванні своїх законних прав та свобод, боротьба з хабарництвом на всіх рівнях.

Нині розроблений та введений в дію проект співпраці зі спеціальними державними силовими підрозділами по боротьбі з корупцією.

Також Ніжинським Антикорупційним Бюро ведеться робота по залученню до співпраці небайдужих громадян, партійних та громадських організацій по здійсненню антикорупційних програм. Зокрема, разом ми зможемо досягти:
1) запобіганню розкраданню бюджетних коштів та домогтися їх прозорого використання;
2) наповнення бюджету та сплати податків;
3) повернення у власність громади незаконно придбаного та відділеного комунального майна та земельних ділянок;
4) втілити в життя програму захисту прав найманих працівників;
5) припинення розкрадання та незаконного використання природних ресурсів;
6) протидіяти корупції в медицині освіті та ін.

Зараз ведеться розробка інших програм по боротьбі з корупцією, які будуть опубліковані пізніше.

Запрошуємо до співпраці всіх небайдужих громадян.

Оскільки наша організація є неприбутковою та немає змоги винайняти приміщення для прийому громадян, тому, звернення, поки що, приймаються за телефоном 067 880 13 92.


Громадська організація «Ніжинське Антикорупційне Бюро»

Останні новини Чернігівщини

На Кубку світу з кікбоксингу WAKO в розділах поїнт-файтинг та лайт-контакт Чернігівський спортсмен виборов бронзову нагороду 14:09

У період з 17 по 19 березня 2023 року в місті Інсбрук (Австрія) відбувся Кубок світу з кікбоксингу WAKO в розділах поїнт-файтинг та лайт-контакт.

Чернігівська область виборола ІІ командне місце на чемпіонаті України з біатлону серед юніорів 14:07

З 10 до 17 березня у селі Яворів, Львівської області проходив чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат, де команда Чернігівської області зайняла ІІ командне місце.

Чернігівську районну державну адміністрацію очолив Андрій Попик 14:04

Головою Чернігівської районної державної адміністрації призначено Андрія Попика. Відповідне розпорядження 34/2023-рп підписав 24 березня, Президент України Володимир Зеленський.

Обстріли окупаційними військами зс рф за період з 20 по 26 березня 2023 року

Обстріли окупаційними військами зс рф за період з 20 по 26 березня 2023 року 14:02

За даними ДПСУ, всього за попередній тиждень з території Брянської області ворогом здійснено 19 обстрілів околиць 10 прикордонних населених пунктів Чернігівської області, під час яких зафіксовано 130 вибухів.