Міністр повідомив про звільнення 21-ї людини із батальйону "Чернігів"
"Ухвалив рішення – всі 100% бойових та патрульних підрозділів МВС візьмуть участь в АТО. Всім, хто думав "проскочити" і відсидітись – рапорти на стіл – звільняйтесь. Усім, хто з честю пройде випробування, виконуючи свій обов'язок – повага та перспектива", - написав на своїй сторінці в Facebook міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.
"Це не лише необхідність, а й перевірка на профпридатність, справжній дух і патріотизм", - наголосив він. На його думку, підготовка правоохоронців боєм потрібна для створення міліції, якій довірятиме народ.
Водночас, міністр повідомив про звільнення 21-ї людини із батальйону "Чернігів" - вони відмовилися воювати і написали рапорти.
Через це Аваков й закликав усіх міліціонерів, які не хочуть захищати Україну, негайно писати заяви на звільнення. Бо брати зброю до рук доведеться усім, пояснив міністр. Із оснащенням, написав головний міліціонер, проблем немає. У правоохоронців є і каски, і бронежилети, і зброя в потрібній кількості.
Також міністр пообіцяв державні нагороди загиблим та пораненим у ході АТО. Подання сьогодні зранку вже надіслали президенту.
Нещодавно вісьмох екс-беркутівців із Чернігова звільнили за відмову їхати в зону АТО. Вони мали їхати до Красного Лимана, аби допомогти у боротьбі з терористами - але відмовились це робити.
Останні новини Чернігівщини
Про контроль за використанням бюджетних коштів - на зустрічі з начальником Північного офісу Держаудитслужби в області 09:31
Начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус зустрівся з керівником управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександром Кондрашовим.
Пропонувала купити неіснуючі автомобілі: на Чернігівщині поліція скерувала до суду справу серійної шахрайки 09:10
Поліцейські Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Чернігівської окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо зловмисниці, яка ошукувала двох своїх знайомих, пропонуючи їм пригнати неіснуючі легкові автомобілі з-за кордону. Жінці загрожує до п’яти років позбавлення волі.
В області працюють над забезпеченням безперебійного мобільного зв’язку під час відключень електроенергії 08:39
Нараду з представниками операторів мобільного зв’язку щодо сталості функціонування мереж у періоди можливих відключень електроенергії провів учора заступник голови Чернігівської ОДА Сергій Зенченко.
На Коропщині поліцейські виявили двох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного спʼяніння 17:21
Під час патрулювання на території Коропської громади правоохоронці виявили двох водіїв, які кермували в стані алкогольного сп’яніння.